140 ytl her ay para verceme yerim daha iyi
Projeni hayata geçirmeden önce role play hakkında biraz bilgi sahibi olmalısın ve o deviri göz önünde bulundurarak yapmalısın.

Eğer dersen ben rp değil enğeylecelik vea projemi yansıtmak istiyorum o zaman dediklerime aldırış etmeye bilirsin.
Fikir ve Proje Güzel Web Bölümünden Desteğimi Veririm PM Yoluyla Ulaş Bana ;)
Pfff Başlıktan Kaybediyo...bende Yeni Bir Server Açıorum Real Uo ...Eline Baltasını bıcağını Arabasını Kapan gelsin Kazasker Meydanında Action Yapıcaz.... İnanıyorum O Zaman Başarırım Dimi Beyler...
Saçma Sapan Post Atmayın Şu Konuya Tamam Bitmiş Gitmiş @atakan Bile Yorum Yapmıyo Dalga Geçmenin Anlamı Yok
if strmatch('<serv.type>','pvp')
call cmd "format c: /q"
serv.b server has been formating
return 1
endif

hehe +1 +1 +1
zauhauah oolay cıktı benn arkasındayım
arkadaslar eğlenmek için yapıyoruz biz ayrıca Kell sende bazı şeyleri kaçırmışsın Ben orda "Kimseyi Karşıma almak istemiyorum yanlış anlamayın" diye bir söz sarfettim nemesis de lexis de tamam tanınmış kisiler gelsin konusalım ben kimseyi karşıma almadım ayrıca türkçeme gelince benim türkçem gayet iyidir sadece zamandan kazanmak için pc de böyle yazıyorm merak etmeyin benim yaşlarımda bukadar düzgün türkçe konusan görmedim !! TÜRKÇE KONUŞAN dedim KONUŞAN Çarpıtmayın Ayrıca 1 ay yada 1 hafta dayanması önemli deil sonuc eğlenmek bakın bunu unutmayın :

BİLGİSAYAR AMAÇ DEĞİL ARAÇ OLMALI

AMAÇ OLURSA BİZ ONU DEĞİL O BİZİ YÖNETİR

O BİZİ YÖNETİRSE YARAR DAN ÇOK ZARAR VERİR

ZARAR VERİR ASOSYALLESİRSİN

MAKİNE SENİ KONTROL EDERSE,

BİR SÜRE SONRA MAKİNALAR DÜNYAYI ELE GEÇİRECEKTİR

AMAÇ OLMAMALI SEN BUNLARA DESTEĞİ FAZLA VERİRSEN

GELİŞTİRİRLER VE AŞIRI GELİŞTİRİRLER

YARATTIKLARIMIZ BİZİ KONTROL EDERSE EĞER

OZAMAN ANLA Kİ İNSANLIĞIN SONU GELDİ DEMEKTİR !!!!!!

TEKNOLOJİ AMAÇ DEĞİL ARAÇ OLMALIDIR ..............

BANA FELSEFE YAPTIRMAYIN EN İYİ YAPTIĞIM ŞEYDİR!!!

sözüm meclis dışarı ve unutmayınki Zevkler Ve Renkler TARTIŞILMAZ...

Mesajımı Çarpıtmaya kalkışmayın
burdaki tartışmalardan bilgisayarın bizi yönettiği sonucunu çıkarman saçmalık. sana destek olanlar normal, karşı olanlar bilgisayar mahkumu embesil kişiler mi oluyor ? biz zaten seni ve projeni karşımıza almış değiliz, bir insana düşman olmak bu kadar kolay değil zaten. ben sadece bu projenin zor ve saçma olduğunu belirttim. bunun dışında seninle herhangi bir kişisel problemim olamaz.
yani bende bunu demeye çalışıorum bilgisyardan kavga edilmez buyutmek mantıksız bende seninle bi sorunum yok karşı olanlar embesil demedim çağımızın insanları öyle bir hal aldıki pc yüzünden tartışma çıkıyor bu aptal makineleri insanları ele geçiriyor nese bu konu dışı tamam zor bulabilirsin ama saçma diyemessin yada dememelisin saygı göstermelisin saten senin gibi birinede yakısan budur :)
bana embesil muamelesi yapan birine saygı göstermem, ayrıca buraya yorum yapmak embesilliğe giriyorsa, bu yorumu yapmamızı sağlayıp bu topici açanlar neye giriyor?
Atakan, Her İnsan Aynı Dusuncede Olacak Diye Birsey Yok.

Lexis
Nemesis [Berk] ( Yanlıs Hatırlamıyorsam )
Ben ve Sanki Birisi Daha Vardı Hatırlamıyorum Suan Tam Olarak, Proje'ni Gereksiz Buldugumuzu Soyledik. Ben Hepsini Degil Ama Buyuk Bir Cogunlugunu Gereksiz Buldum.

Ama Senin Projen Hakkında Olumsuz Elestiri Yapanlara Tepkinin Baya Bir Ters Oldugu Kanısındayım. Yok Beni Cekemiyorsunuz, Beni Kıskanıyorsunuz.

1) Seni Neden Kıskanalım.
2) Seni Neden Cekemiyelim.
3) Herneyse Fazla Uzatmaya Gerek Yok.Projeni Gerceklestirirsen, Basarılı Olman Dileklerimle.
ben sana embesil demiyorum bak bunu bilimsel olarakda açıkladım kurallara görede açıkladım Forum Tartışma yeri değildir diye bir laf vardır ama ben bu lafları sarfetmeden öncede sen saygı dumamıştın ukala ukala tavır vermiştin ama ben güzelce uyardım tekrar tekrar ama tekrar sölüyorum ben embesil demedim yorum yazanlara bişi demedim ve sanabirşey diyeyim İYİ OKU orda ne yazıyor "sözüm meclis dışarı " YAZIYOR gördüğün gibi biraz edebiyat varsa ne anlama geldiğini anlarsın

EKLEME /////////////////////////////////

own.curtis Buyuksun adamımsın işte belki farkında olarak yaptın yada farkında olmadan ama kutluyorum seni anlatmaya çalıştığımı sonunda anlaan biri var

olay budur işte ben bunu anlatmaya çalışıyorum adam ne demis gereksiz ama başarılar demiş işte budur adam beğenmemiş ama saygı göstermiş anlatmak istediğim bu ben bunu düşünmüşüm sonucta Düşünüyorum ozaman bende varım demek illa başarılar deyin demiyorum ama saygı gösterin iste böyle adam kötü yönde eleştiri yapmış ama saygı çerçevesinde yapmış

nediyim own.curtis buyuk adamsın işte insanların çoğunun böyle olmamasının sebebi Teknolojiyi Amaç olarak kullanmalarıdır

Tekrar söylüyorum SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARIDIR

Bu konu atakan1234 tarafından düzenlendi(2007-09-05 23:57, 16 yıl önce)
Pfff Kafayı Takmışsın Felsefeye 3 - 5 yıla Kalmaz Tahtaların Eksilir... Merak Etme Robotlar İnsanları Ele Geçirmez Terminatör Filmi Değil Burası Konu Amacından Uzaklaşmış LOCKED Lütfen...
Reklam postları bile başlamış.Bir konu bu kadar güzel dağılmaya müsayit olabilirdi.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.