Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

merhaba arkadaslar ben kendime acemice bi server nasıl kurabilirim??
hazır bu işin içine girmemişken çık kardeşim server kurmak öle acemice alacak bişi diildir herkes bunu acemice görüyor ama belli bir profesyonellik gerektiriyor o yüzden hazır başlamamışken vazgeç bu işten...
ya ben sadece kendim girmek için dedim
adam belki evden sphere kurarak birşeyler deneyecek.

Dökümanlar kısmından aradığını bulursun ama hiç bilmiyorsan kendin bu işin altından kalkamazsın en iyisi profesyonel destek almak
herseyi yaptım serveri açtım oyuna girdim ama normal playerim nasıl gm yapcam kendimi?
Hatırladığım kadarıyla Tymaron'un bu konuyla ilgili bir yazısı vardı. Onu incelemeni tavsiye ediyorum.
bulamıyorum yazıyı :S
sphere konsolunu aç yani mavi topu .. .account accname plevel 7 yazarsan ilgili çara owner plevel vermiş olursun accname kısmına serverda kullandığın accountu yazacaksın..

@xwerswoodx
sana katılmıyorum bana kimse öğretmedi ne sphere kurmayı ne script yazmayı nede world düzenlemeyi o yüzden bırakalımda bizim gibi onlarda bişeylere çaba göstererek öğrensinler beleşe konmalarından kat kat iyidir..
:D:Dgercekten nereden kurcas bende evde olesine takıLcam arkadaslar bi yardım edermisiniz??:)
azcık yukardaki arama yı kullansanız ne güzel olacak ama neyse..
https://www.ultima-strike.com/forumlar-m-mesajlar-q-6004.html

burdaki dökümanı inceleyin gerekli herşey burada var...
Arkadaslar bu islere boyle baslanıo bu arkadasda baslasın ne guzel iste
banada eski gunleri hatırlattın lem :p simdi 56b yi indir arkadasım sen sonra icinde sphere.ini die bi dosya var sphere adlı baslıın altına agree 1
yaz sonra login.cfgyi gir icindekileri sil LoginServer=127.0.0.1,2593 yaz sonra client 2.0.3 u indir sphere nin mavi topuna tıkla simdi bi acc accan
.serv.account add xxx yyy (x= acc name y=sifre) sonra bu acc ye plevel vercen .serv.account xxx plevel 7 (x=acc name)

sonra indirdiimiz client 2.0.3 e gir basla kurcalamaya eminim kendini gelistirirsin :D
kotimoti : bulamıyorum yazıyı :S

buyur,
https://www.ultima-strike.com/dokuman/ultima-online-hakkinda-sikca-sorulan-sorular

umarım birçok sorunun cevabını bulursun
iyi güzel anlatmışsınızda sphereyi açınca error veriyor
-3 -5 -8 -9 ?
-3

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.