Sizce Neden Türk Ultima Online Serverlariyla Yabanci Online Serverlari Arasinda Bu Kadar Fark Var..
Not Baremi : Herkezin Yorumu Onemlidir..
Çok basit,

Yabancı oyuncuLar Oyunu zevk için oynuyor,
TürkLer ise oyunun açıkLarı hiLeLeri pe$inde..
Yabancı sunucularda sorunlar ( bug ) larla uğraşılmazken..
Türk sunucularda hayla bug'ları fixlemek peşindeyiz..
Sizce Bu Bug Olusumu Her Önüne Gelen Güzel Scpyi Sphere Atmakla Alakasi Cokmu Azmi ..

Bence Cok!
+1
Bug bulanlar sanırım yabancılarda ( bug bildirimi ) ile yetkililere bildiriyor. Fakat bizde ne koparsam kårdır mantığı var :)
Kaçınız yabancı serverda oynadıda yabancılar bug sömürmüyor diyebilecek kadar kendinizden eminsiniz?

Bizim eksikliğimiz türk insanının bu oyun içerisindeki kalitesizliği,kalitesizlikde şu halen çalma çırpma 1 ay dayanmayacağını bildikleri sererda kasmakları girmeyin kardeşim niye giriyorsunuz player sayısını bölüyorsunuz.Zaten bu oyunu oynamak için zeki olmaya gerek yok bir servera başlarken alınan bağlantı hızı sistemler staff kadroya göz gezdirmek yeterli.
ufukkotan : Kaçınız yabancı serverda oynadıda yabancılar bug sömürmüyor diyebilecek kadar kendinizden eminsiniz?

ben bircok yabancı serverde oynadım sadece uo degil bütün oyun genellerinde yabancılar bu konularda gerçekten çok titiz. adamlar bug abuse yapmayı bilmiyorlar desem yeri var. sorun görünce hemen bildiriyorlar. küfür desen asla duyamassın. sen ona küfür etsen sadece gülüp gecer. yanlıs hatırlamıyorsam ko ws. gibi bircok oyunda bug ları bulup sömürenler herzaman turklerdir ve yine yanlıs hatırlamıyorsam global ko serveri bi ara turk ip adreslerine bu yüzden yasak koymustu. herkeszin dedigi gibi biz türkler bu konuda cok zayıfız tek sorunumuzda bu.
Bende 7-8 Run UO serverında oynadım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.