720 Güzeldir.
7x
8 x olduğu zaman pvp çok uzuyor bence.
8x diyen pvp serverı saçma sapan server ve ya bilmeyen birisi ister

7x rp nin kalbidir ..
İlk sunucum 7x'ti yani Locus.
Ama uzun süre 8x sunucularda oynadığımdan tekrardan Nebula'ya başladığımda çok zorluk çektim.
Kastığım karakterler 8x sunuculara göre olduğu için.

Ancak Nebula'da öğrendim ki PM bir karaktere Heal ve Anatomy kasmak gereksiz (Nebula için geçerli)
Onun yerine Resisting Spell ve Lockpicking kastım ohhh miss oldu karakter :p

Edit:
Tarihi yeni gördüm hortlanmış konu :)
8x skillcap, 100 armorlu mage, vurmayan silahlar = klasik nebula mutantı server.
7x iyidir. ama artık oyuncular kısıtlamadan hoşlanmıyorlar haliyle 8 hatta 9 bile olsa mutlu olurlar. oyunu ilk oynadıgımda sınır 6x di ki safkan bir karakter için yeterli..
7x yetmiyor diyen arkadaşlara çok şaşırdım hem mage oynayıp arada sırada warriormu oynuyorsunuz ne yapıyorsunuz bilemiyorum ama bir sınıfa 7x yetiyor artıyor bile, örnek nebula ; warrior : anatomy,heal,sw,taktik,resist,poi,arms lore mage: meditation,resist,lockpick,poi,eva,scribe,mage warlock: mage,anatomy,parry,sw,taktik,resist,50 medi,50 parry yerine healing
8 10 hatta 20 bile olabilir ama 7 den sonra skillerin gelmesi aşırı zorlaştırılır ya da playerin yaşına göre bi sistem geliştirilebilir young sistemide olabilir..sonuçta biz insanların öğrenebileceği ve yeteneğini geliştirebileceği şeyler sınırsızdır ama en üst seviyeye çıkmak için çok çalışmak gerekir tabi belli bi yaştan sonra öğrenme kapasitemiz düşer..bu daha gerçekçi ve zevkli bi oyun sistemi getirir düşüncesindeyim
Zerox : Skillcap diyince bi anım aklıma geldi :D Teach olayını yeni öğrendiğimizde cafede kimseye söylemedik yakın bir arkadaşımla beraber gerekli gereksiz tüm skilleri teachleyip cafedeki diğer çocuklara skillcap'ı gösterip "WOAAA BAK BANA ÇOK GÜÇLENDİM ! " diyerek şekil yapardık :D Ne günlerdi be =)
:yes
serverdaki bonuslar da önemli bu konuda.

ama bence en temizi her zaman 7x.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.