Bir arkadaşım ULtima Oynarken Speed Açmış Gibi Hızlanıyor bir anda 3 4 kare birden ışınlanıyormuş Gibi Oluyor Arkadaşın Speedle Alakası Yok Olsa burda işimiz Olmaz Çok uğraştık ÇOk araştırdık Bir Türlü Bulamadık Sİzlerden Yardım İstiyoruz Bilen Kişiler Lütfen Yardımcı Olsun !!!!!!!!!!!!
Bilgisayardaki donanımsal hatalardan dolayı olabiliyor.Bilgisayarda overclock fln varsa atlayabiliyor mesela ben oynadığım bi serverda bu şekilde atlayarak ilerliyordum.
alakasi yok adam kosarken war-peace yapıo kendısı yapınca normal yuruyor gııb ama baskası gorunce sızı speed acmıs gıbı gorunuyor bunun fıxı yoktur.
Novice
0.1
sende lag olmasin ???
Syntax : Bilgisayardaki donanımsal hatalardan dolayı olabiliyor.Bilgisayarda overclock fln varsa atlayabiliyor mesela ben oynadığım bi serverda bu şekilde atlayarak ilerliyordum.

Ne alaka overclockla yani :D ha bios ayarı yanlış olur bütün oyunları hızlı açar herşey hızlı olur da netten oynadıgın bi oyunla alakası yok onun :D
o sorun 2 yıl once bendede wardı tamamen bilgisayar ile alakalı internet falan değil islemciyi değiştiğim zaman geçmişti.
Noname :
Syntax : Bilgisayardaki donanımsal hatalardan dolayı olabiliyor.Bilgisayarda overclock fln varsa atlayabiliyor mesela ben oynadığım bi serverda bu şekilde atlayarak ilerliyordum.

Ne alaka overclockla yani :D ha bios ayarı yanlış olur bütün oyunları hızlı açar herşey hızlı olur da netten oynadıgın bi oyunla alakası yok onun :D

bilip bilmeden bence konuşma bu tamamen donanımsa bi şeyden kaynaklanıyor.Aynı olay minax da oynarken bende de vardı işlemci hızını arttırınca uo da speed var gibi koşuyordum.Dota ya fln girmeye çalışınca bilgisayar kitleniyordu.Bazı şeylere bilmeden yorum yapma bence.
arkadaş war / peace yaparak koştugundan kaynaklanıyor demiş , yarıldım ...
MuTe : arkadaş war / peace yaparak koştugundan kaynaklanıyor demiş , yarıldım ...

Doğru söyledi hiç uo oynamadın galiba =)
Syntax :
Noname :

bilip bilmeden bence konuşma bu tamamen donanımsa bi şeyden kaynaklanıyor.Aynı olay minax da oynarken bende de vardı işlemci hızını arttırınca uo da speed var gibi koşuyordum.Dota ya fln girmeye çalışınca bilgisayar kitleniyordu.Bazı şeylere bilmeden yorum yapma bence.

:) bilmeden ha : ) güzel arkadaşım overclock un normal internet üzerinden oynanılan oyunla alakası olamaz normal overclock u yapıp cpu ısısınıda normale getirince hiç bir sorun olmaz. olamazda. sen dotaya felan demişsin sırf dotada degıl eğer cpu ısısını overclock ypamadan önceki haline getiremezsen fun yada sıvı soğutucu takmaz isen cpu ısısıda yukselirse direk kitlenir yada 2. problemde anakartın overclock a ne kadar yatkın oldugudur esc asrock gibi anakarta overclock yaparsan donma değil patlama bile görürsün onun için öyle bi oyun açık iken yada bişey yaptıgınızda kitlenin pc direk kesin ondan olmuştur demiyip araştırma yapınız...

bi hatırlatma daha overclock yapmadan önce anakartınızın sitesine girip son bios updateine bakınız.
yorumlarınız için teşşekürler yeni pc alıyor arkadaş :) bıkmış :)
Benim Pc De öyle Ya Sıkıldım Artık Speed Acıyom Hızını Kısarak Oynuyom Öylede Hep Ölüyom Bıktım ya Off

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.