Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

bence güzel bir calışma.
su sekilde bişi yapabilirmisin bilmiyorum ama bence güzel olur.

o itemi kullanabilmek icin istenen skilleri %100.0 ise sen bunları %120.0 yapabilirsin böylece herkezde daha bir hırs ve heycan olur.

sadece bir fikir. olup olmıcanı tam olarak kestiremiyorum bu saate.
yapınca hersey hoş olur. ayrıca başarılı bir çalışma ama dtext text yerine dhtmlgump en iyisidir diye dusunuyorum ayrıca dialog düzelliginede katkısı oluyor yazı fontları ws. gayet kolay bir kullanım. ayrıca +18 nerden esinlendin merak ettim:D 15 ten sonra +16 desen neyse de.

basarılarının devamını dilerim
wolcano : bence güzel bir calışma.

o itemi kullanabilmek icin istenen skilleri %100.0 ise sen bunları %120.0 yapabilirsin böylece herkezde daha bir hırs ve heycan olur.

Senın Fıkrınden Esınlenerek Iznınle Arkadasa Bı Onerıde BUlunmak Istıyorum..Benden Sana Fıkır +18 Sılah Yapıcaksan Standart Dragondan Falan Cıkmalı Yapma..Isı Bıraz Rp Ye Dok..Mesela Sılahın Hıkayesıne Sunu Yaz..Yıllar Once Kotulerın Efendısı Lord Blackthon Lord Brtıshle Gırdıgı Acımasız Savas Sonunda Bozguna Ugramıstır..Aylar Sonra Bır Mınerın Savasın Oldugu Yerden Gecerken Gozune Bır Cısım Carpar..Ve Bunu Lord Blachthonun Buyuk Savasta Yıtırdıgı xxx of xxx Adlı Sılah Oldugunu Ogrenır..Ve Bunu Ogrenen Lord Blackthone Yandasları Mınerın Pesıne Duser..Mınerın Karısına Tecavız eder Evı Yakar Yıkar:DBunlardan Bunalan Mıner Bılmem ne Dungeona Kacar..Vs Vs Gıder Bu Boyle..Sonra Playerden Bu Mınerı Bulmalarını Istersın..Ve Mıner Bunlara Sılahın Hangı Elementlerden Meydana Geldıgnı Soylemek Icın Teste Tabır Tuttur..Playerlara Quest Verır..Ve Player Questı Tamamlayınca Sılahın Sıhrını Cozen Mınerdan ElementIsımlerını Ogrenır..Ve Cok Zor Cıkan Bu Elementlerı Tamamayınca Mınera Goturur Ve Mıner Ona xxx of xxx Adlı Sılahı Teslm Eder..Cok Igrenc Oldu Farkndayım Ama Rp ye Dokmen Daha Guzel Olur Dıye Dusundugum Icın Boyle Bısey Yzdım:D:D
@tedbunndy
tebrikler.. gerçekten iyi düşünmüşsün.
tedbunndy :
wolcano : bence güzel bir calışma.

Senın Fıkrınden Esınlenerek Iznınle Arkadasa Bı Onerıde BUlunmak Istıyorum..Benden Sana Fıkır +18 Sılah Yapıcaksan Standart Dragondan Falan Cıkmalı Yapma..Isı Bıraz Rp Ye Dok..Mesela Sılahın Hıkayesıne Sunu Yaz..Yıllar Once Kotulerın Efendısı Lord Blackthon Lord Brtıshle Gırdıgı Acımasız Savas Sonunda Bozguna Ugramıstır..Aylar Sonra Bır Mınerın Savasın Oldugu Yerden Gecerken Gozune Bır Cısım Carpar..Ve Bunu Lord Blachthonun Buyuk Savasta Yıtırdıgı xxx of xxx Adlı Sılah Oldugunu Ogrenır..Ve Bunu Ogrenen Lord Blackthone Yandasları Mınerın Pesıne Duser..Mınerın Karısına Tecavız eder Evı Yakar Yıkar:DBunlardan Bunalan Mıner Bılmem ne Dungeona Kacar..Vs Vs Gıder Bu Boyle..Sonra Playerden Bu Mınerı Bulmalarını Istersın..Ve Mıner Bunlara Sılahın Hangı Elementlerden Meydana Geldıgnı Soylemek Icın Teste Tabır Tuttur..Playerlara Quest Verır..Ve Player Questı Tamamlayınca Sılahın Sıhrını Cozen Mınerdan ElementIsımlerını Ogrenır..Ve Cok Zor Cıkan Bu Elementlerı Tamamayınca Mınera Goturur Ve Mıner Ona xxx of xxx Adlı Sılahı Teslm Eder..Cok Igrenc Oldu Farkndayım Ama Rp ye Dokmen Daha Guzel Olur Dıye Dusundugum Icın Boyle Bısey Yzdım:D:D

aha işte mükemel bir fikir daha ortaya cıktı :)
@Kingspvp
@wolcano

Tesekkurler Arkadaslar..Eger Ultımanın Kurtulmasını Istıyorsanız Standart Seyler Degıl Yaratıcı Seyler Yapmalısınız..Sız Player Kıtlesını Rp Anlayısının 0 (sıfır) Oldugunu Dusunuyorsanız Bu Anlayısı Degıstırmek Icın Bı Atılım Yapmalısınız..Sunu Unutmayın Bızlerı Bası Bos Bıraksalar Cogu Kısı Okula Gıtmezdık..Ama Ite Kakada Olsa Zamanla Okul Hayatımızda Alıskanlık Halıne Geldı..Son Dıyıcegım Bu Sevılmez Dıye Yapmamaya Kalkmayın..Sevıdrmek Icın Elınızden Gelenı Yapın..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.