Arkadaslar sphere yi acıyorum -3 sorunu karsıma cıkıyor yardımcı olurmusunuz?

server terminated by error -3! yazıyor cvplarınız acık olursa sevinirim...
ctrl + alt + del yap orda sphereserver acikmi bak aciksa kapat simdi dene
hayır acık degil... her girdigimde aynı sorun bi türlü halledemedim...
sphere klasöründeki sphere.pid'i sil ve sphere.ini ye gir [sphere]'nin altına agree=1 yaz olur
sphere.pid i bulamadım ama sphere.ini icine agree=1 yazdım ama gene aynı hata :((
Hata kodunu buraya koyarmısın?Save dosyası,account dosyası veya web klasörlerinden birisi eksikmi?
hayır hepsi yerinde hata ilk yazımda yazıyo...

[SPHERE]
agree=1

$eklinde yaparsn Düzelicektir.
Herhangi Herşeyden Olabilir.Sorunu Buraya Yazarsan Bizde Sana Soyleriz.
@sheytan67

sorununu buraya yazarsan hep beraber yardımda bulunabiliriz.
sorun yukarda belirtiyim gibi arkadaslar -3 sorunu...

server terminated by error -3!

bu sorun cıkıyor agree=1 de denedim olmuyor ctrl+alt+del i denedim yani calısan baska varmı diye baktım o da degil sorun hala cözülmedi :((
sheytan67 : sorun yukarda belirtiyim gibi arkadaslar -3 sorunu...

bu sorun cıkıyor agree=1 de denedim olmuyor ctrl+alt+del i denedim yani calısan baska varmı diye baktım o da degil sorun hala cözülmedi :((

Sphere.ini'yi Koyarmısın.
yahu o sorun klasörün olduğu yerden kaynaklanıyo bende illa c de ve adıda sphere olacak masa üstünde felan çalışmıyo sende bi dene istersen c ye at adıda sphere olsun
Evet Rolin Dooru diyor Bak C ye At Klosorün ismini Sphere Yap Problemin Çözülür.;)
Anaksim :
sheytan67 : sorun yukarda belirtiyim gibi arkadaslar -3 sorunu...

Sphere.ini'yi Koyarmısın.

Kardeşim error -3 hatası çok kapsamlı onun üzerinde kırmızı yazıyla başka bir şeyler de yazar onu bize söyle.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.