1.sphere_newb.scp dekileri değiştirdim ve bunun gibi yaptım ITEMNEWBIE=i_spear_shord_power ITEMNEWBIE Newbie Yapmıyor

2.Bineklerin Üstüne edite karşı plevel 1 lerinde görebiliceği str dex int göstergesi (beceremedim bunu)

3.Sphere.ini ye kadedilicek (server name accapp regen .... ) gibi şeyleri kaydetmiyor (en çok buna sinir oluyorum) acaba nasıl düzeltebiliriz !!

Herkese iyi günler !!
1)sphere_newb.scp de yaptığın değişikliklerin yani itemlerin sende karşılığı var mı?? Eğer varsa oyuna ilk başladığında çantanda newbiefied olarak yazar.(Bunun için bide fix.scp gerekiyor)

2)on=@click
message @0481 <str>
message @0481 <dex>
message @0481 <int>

3)sphere.ini de yaptığın bütün değişiklikler zaten kaydedilir.
1)Newbie Yapiyordur Göremiyorsundur.Fix Scp'en Eksiktir..Yada Bazen Oluyor Staff Göremiyor.Player Charla Dene..
2)Bu Bilgi U-s'de 2 - 3 Kere Yayınlandı Eminim.Araştırırsan Bulacaksın.
3)Kaydetmesi Lazim Kaydetmiyor Derken Hatami Veriyor ?
1- Newbie die yazmıyor player chardayken ölünce charda bütün itemler gidiyor
2- araştırıcam
3-Server ismi örn xx PvP sphereı kapatınca MyShards Oluyor Bende Anlamadım 55i sphere.ini yi koysam olurmu ?? :)
2)O itemlerin Newbie Degildir.. ITEMNEWBIE=i_gold falan benzeri yaparsan Olacaktir.Eger Yazi Gözükmesini İstiyorsan Newbie diye SagLam bir Fix Scp'si Bul.
3)55i Büyük İhtimalle Olmaz.Sen Kaydet Dediginde Evet Hayir Sık Geliyor Onada Evet Diyip.Sonra Sphere'i Kapatik Bastan AC.
Yada Sen Baska Sphere Aciyorsun.. =)
MyShard die açıyor okdarda save atıyorum üstüne yine aynı
1-)
ITEMNEWBIE=i_spear_shord_power
act.attr attr_newbie
dene bakalım.
ITEMNEWBIE=i_spear_shord_power
act.attr attr_newbie

ITEMNEWBIE = .xattr 04 veya attr_newbie Degilmi Zaten ? =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.