Arkadaşlar merhabalar... Uzun zaman önce elime 42 serverın script paketi geçti... Bu paket dosya.tc'ye yüklendiği için 1 aylık ömrü vardı. Ben bu paketi bir yerden bulup belleğime aktardım ve şimdi sizlere sunmak istiyorum. Bu arada bazı arkadaşlarımız "izin alınmadı","kötücül dosya" diyebilirler fakat öyle değil zaten içindeki serverların çoğu scriptleri aynı sadece server ismi farklı ve bir kaç metin farklı ama kullanılabilen scriptler var... Peki ben bunu niye yayınlıyorum? Bazı arkadaşlarımız scriptlere gönül veriyorlar ders v.b. araştırıyorlar fakat sonuç hüsran. İnternette yazan fonksiyonlar v.b. arkadaşlarımıza yardımcı olmuyor. Bende bu paketi yayınlayıp arkadaşlara yardım etmek istiyorum. İstedikleri gibi editleyebilirler en azından bir kaç bişi öğrenebilirler diye düşünüyorum. Bu arada ilk yayınlandığında paket hakkında "haram" diyorlardı :) :) arkadaşlar bu scriptler tamamen klon gibi bişi forumlardan elde edilmiş scriptler bence fakat kullanabilirliği üst düzeydedir. İyi eğlenceler...

Not:Eğer bir hatam varsa moderatörler tarafından editlenebilir ya da kitlenebilir

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2014-06-20 22:49, 9 yıl önce)
arkadaş kaldır şunu
42 script packin 41i nebula ocaktan oluşuyodur ztn büyük ihtimalle :D
Trojan lol :asik2
Nelph : Trojan lol :asik2

sandığın gibi değil indirip taratabilirsin açmadan buda bi çözüm yani bi dene bi gör yani

GodFather : 42 script packin 41i nebula ocaktan oluşuyodur ztn büyük ihtimalle :D

aynen öyle hocam söz etmiştim scriptler çok benzer :D

berkancık : arkadaş kaldır şunu

arkadaşım sebebini söylersen tabii ki kaldırırım ayıp ediyosun...

Bu konu judgeg tarafından düzenlendi(2014-06-20 22:45, 9 yıl önce)
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.