Degerli arkadaslar kendı basıma actıgım sphere serverinda (56b) script felan yazıyorum kendı capımca baska yerlerden ekleme yapıyorum ama bazen sphere acıp kapadıgımda terminated by error verio ve kıtlenıo konsola hıc bısı yazılmıo bunu nasıl duzeltebılırım yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler he birde serverda niwbie itemlerin ustunde niwbie yazmıyor neden acaba bu konudada yardım edersenız cok sevınırım
ctrl+alt+delete bas açık olan sphereyi kapat

harbiden f4 neden çıktı yahu...

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2008-12-19 22:27, 15 yıl önce)
Tymaron : ctrl+alt+F4 bas açık olan sphereyi kapat
Karıştırdın sanırım Ardıl F4 değilde Delete yazacaktın galiba
Arkadaşlar Sphereyi Kapatıp Hemen Tekrar Açtığınızda Sphere İki Kere Açılmıyor Oluyor Ve -9 Hatası İle Karşılaşıyorsunuz Bu Sorunu İlk Açtığınız Sphereyi Kapatarak Çözebilirsiniz CTRL + ALT + DELETE Tuşuyla Görev Yöneticiden İşlemleri Seçip Sphereyi Bulup Sonlandırın Sorununuz Çözülür
Hepinize tesekkur ederım cok saolun yanlız bi istirhamım daha olacak cok fazla tecrubelı dıyılım ogrenmeye calısıyorum benım cıkardıgım ıtemler bellı bı sure sonra yok oluyor bunu naıl engellıyebılırım yanı staticlemek istiyorum mapa eklemek istiyorum mumkunse acık bır sekılde yardımcı olurmusunuz sımdıden saygılar sunarım.
hergün kullandığım attr'yi unuttum pufff

.xtimer -1 çek şimdilik attr aklıma gelince söylerim..
terminated error vermesi kullandığın bi scp den kaynaklanıyor olabilir veya sphere.ini den de olabilir bi kontrol et
Expert
34.0001
attr_decay & attr_static ardıl

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.