BaKın arkdaslar Once Bı player Alıyorunus Ve .xevents +fix Yapıyor Playerı tıkllıyorsun fix Scpniz Calısıyorsa son sphere Tablese

on=@login
events +fix
f_player_login

on=@logout
events +fix
f_player_logout
yapıcaksınıs ve sorununus bıttı

Wolves Pvp //Flysonic
Whow ... bunu biz daha once niye dusunemedik ...
Silindi
Members
2
:D Akillis sen adamı öldürürsün :D:D
Boyle sene 80lerin sonu 90ların başında trenlerde otogarda traş bıçağı satarlardı sakal dönmesine son yüzünü kesmeye son gibi onlar geldi aklıma :P

helal olsun ama baya fixlemişin kardeş artık emeğe saygı yok herkes çalıyo çırpıyo... Bravo arkadaşım devam et bilinmedik şeyleri örenelim..

Bu konu Localated tarafından düzenlendi(2007-09-20 10:32, 16 yıl önce)
//Flysonic

:kikirik:kikirik ulan sen menü yazmayı biliyomusun :D
Akillis : Whow ... bunu biz daha once niye dusunemedik ...

:kikirik

Bu konu trunch tarafından düzenlendi(2007-09-21 02:53, 16 yıl önce)
arkdaslar Ben scrip yazmıyor bazı Artkdaslar forum acmıs Kosarak buyu die Ben yardımcı oluyorum ....
bu bir çözüm değil hocam.
:alkis
Bence Bı cozum cunku 56b Logınden event almıyor Bende gateye ekledım :D
Silindi
Members
0
Vermiyor mu verdiremiyormusun ?
Zorbay : Bence Bı cozum cunku 56b Logınden event almıyor Bende gateye ekledım :D

neden verilmesin sphere inide playerevent die gecio ?? gayet hoş bi şekilde işlio
Michaell : Vermiyor mu verdiremiyormusun ?

verdiremiyor.
[Ragnar] :
Michaell : Vermiyor mu verdiremiyormusun ?

verdiremiyor.

Sen Bide Onun Sphereyi Gör Cok Kaliteli Server Ya..
Arkadaş Onun Serverı 56b Ye cevirdi.. Buda Sphereyi Bozdu Bizim arkadaş Yapmıyor diye banladı Sonra Yine verdi.
Ben Vardım Makina Başında Arkın Msnle girdim Girdim Remoteye Buna Dedim bak Event Hatası veriyor Sorun var bakayım mı Dedim..

Bana Dedigi şey Ben O Eventi Moongateye Ekledim diyor.. :D Evente bakıyorum Yok :D Bu olmayan Eventi Moongateye Veriyor..

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.