Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaslar an mani atıp kosarak kalvaz atıyor nasıl yapcaz herşeyi denedim lütfen yardım
Bu kodu scriptlerine ekle
[function delaysil]
findid.i_spdelay_man.remove
findid.i_spdelay_woman.remove
findid.i_spdelay_unisex.remove

fix eventında büyülerin altına aşağıdaki şekilde ekle ama dikkat delaysil sd 'nin üstünde olsun yoksa hiç durmadan koşarak atarlar büyüyü.

elseif (<argn> == 12) // Harm
spell_say An Mani
delaysil  /////// 
sd 1
mg2
elseif (<argn> == 16) // Strength
spell_say Uus Mani
delaysil  ////////
sd 1
mg2
return 1
[function delaysil]
findid.i_spdelay_man.remove
findid.i_spdelay_woman.remove
findid.i_spdelay_unisex.remove
Bunu Kendim yeni bir scp olarak acıcam demi

elseif (<argn> == 12) // Harm
spell_say An Mani
delaysil  /////// 
sd 1
mg2
elseif (<argn> == 16) // Strength
spell_say Uus Mani
delaysil  ////////
sd 1
mg2
return 1
Bunuda Bendeki Fix scsindeki bendeki harmı deiştircem öle edil mi bide sadece bunların 2simi deişicek yoksa butun büyüler mi daha dogrusu sd1 olan büyüler mi
uuuuuup
1. istediğin bi yere atabilirsin farketmez ama fix.scp de olursa daha sonra bulması kolay olur
2. Sadece sd olan büyülere delaysil ekliyceksin
eğer delaysız olan başka büyülere de delay ekliycem diyosan onlarında altına delaysil ve sd x olarak ekle x kaç saniye kıpırdamıycağını ayarlar.
if (<argn> == 4) || (<argn> == 7) || (<argn> == 11) || (<argn> == 12) || (<argn> == 15) || (<argn> == 16) || (<argn> == 17) || (<argn> == 18) || (<argn> == 20) || (<argn> == 21) || (<argn> == 24) || (<argn> == 25) || (<argn> == 26) || (<argn> == 27) || (<argn> == 28) || (<argn> == 29) || (<argn> == 30) || (<argn> == 32) || (<argn> == 33) || (<argn> == 34) || (<argn> == 35) || (<argn> == 36) || (<argn> == 37) || (<argn> == 38) || (<argn> == 39) || (<argn> == 40) || (<argn> == 41) || (<argn> == 42) || (<argn> == 43) || (<argn> == 44) || (<argn> == 45) || (<argn> == 46) || (<argn> == 47) || (<argn> == 48) || (<argn> == 49) || (<argn> == 50) || (<argn> == 51) || (<argn> == 52) || (<argn> == 54) || (<argn> == 55) || (<argn> == 56) || (<argn> == 57) || (<argn> == 58) || (<argn> == 59) || (<argn> == 60) || (<argn> == 61) || (<argn> == 62) || (<argn> == 63) || (<argn> == 64)
 if (<findid.i_spdelay_woman>) || (<findid.i_spdelay_man>) || (<findid.i_spdelay_man_brnx>) || (<findid.i_spdelay_unisex>)    
         sysmessage @55 Su anda bu buyuyu yapamazsiniz.
         f_fizzle
         return 1
 endif
endif

Şeklinde Yaparsan Daha Saglıklı Olur

Bu konu Anaksim tarafından düzenlendi(2008-09-20 01:04, 15 yıl önce)
Daha kolay olabilir ama sağlıklı olucağı konusunda şüpheliyim şimdi şöyle düşün adama yüksek delaylı bir büyü attın adamda sana corppor attı düşük sayfadan bir büyü atıcaksın örneğin in nox ama büyü fizzle olucak ve adamın büyüsünü mecbur yiyceksin action sırasında dengeleri bozar diye düşünüyorum.
Benim gösterdiğim yöntemde sadece eski delayı silerek delayı yeniliyor.
hawkie : Daha kolay olabilir ama sağlıklı olucağı konusunda şüpheliyim şimdi şöyle düşün adama yüksek delaylı bir büyü attın adamda sana corppor attı düşük sayfadan bir büyü atıcaksın örneğin in nox ama büyü fizzle olucak ve adamın büyüsünü mecbur yiyceksin action sırasında dengeleri bozar diye düşünüyorum.
Benim gösterdiğim yöntemde sadece eski delayı silerek delayı yeniliyor.

Sadece 1 Sn Engelliyor Cor Por NeRden Baksan 7-8 SnLik Bir Büyü. Eğer Ki Sen O Büyüyü Yiyorsn yHa Oynamayı Bilmiosn yaDa O anLık DalqınLıgın.
Ben örnek olarak verdim sadece illa corp por olması gerekmez oyunun orjinalini değiştirmektense delayları yenilemek daha mantıklıdır.
1 sn engelliyor olabilir ama o büyüyü atmak için iki kere de tuşa basmak gerekir ilk attığın daima fizzle olur.
+ olarak ben burda bir oyuncu değil scripter olarak arkadaşa yardım etmeye çalışıyorum.

Artık tercih tugay'a kalmış istediği şekilde düzeltebilir.
@hawkie

Dogru Dıyorsun Eline Saglık :)
Akooo : Sadece 1 Sn Engelliyor Cor Por NeRden Baksan 7-8 SnLik Bir Büyü. Eğer Ki Sen O Büyüyü Yiyorsn yHa Oynamayı Bilmiosn yaDa O anLık DalqınLıgın.

7/8 saniyemi:D yapma gözünü seveyim o kadarda degil. 8 saniyede corpor nerde gorulmus :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.