abi bak zaten bunun icin burdayız dimi bak yardımcı olucak herkezi toplucaz herkezin gorevi olucak mesela animasyon icin 2 arkadas scriptler icin 2 arkadas map icin 2 arkadas gibisinden herkezin gorevi olucak
haftaya toplucaz herkezi yardımcı herkeze gorev vericez iste grup lideri olarak ben diyelinmki lider demeyelimde gorev paylastırıcısı ben ve bikaç kişi iste anladınmı bak mesela tortuga arkadasımız spiral bi hortum yapmıs onu air de kullanırız gibisinden su bayram gelsin saglam kafayla yapalım islerimizi odev falanda edebiyatcı biyolojici az vermiyo yani halledicez bu durumu merak etmeyin
vlla yardım etmek isterdim ama bende profesyonel scripterliğa yeni yeni adım atıyorum döküman okuyup okuyup duruom bynm gitti kitapları okumadım bu kadar :)
bu iste profesyonellik yokki kimse annesinin karnında script yazmıyodu bende uzman deilim efect yaptım skill yaptım animasyon yaptım falan filan derken kaptım isi fena fikir olmadıgı icinde bu ise sardım kim yardım etmek isterse ne olursa olsun bazılarından calıntı scp bulmasını bile isteyebilirim :D yani bu projede herkeze yer var

Bu Fikri Gelip Bize Soleyerek Bizede İlham Veren ''Tortuga'' arkadasımıza tesekkur ediyoruz!!
:D oo sorma zaten herif avatar kendisi avatar :D aklı fikri avatarı bile avatar
hehehe :D planlı is herseyden iyidir beyler unutmayın projede yer almak isteyen tum arkadaslar [email protected] adresinden bana ulassın bayramda bu isin yarısınıbitirmemiz gerek :asik2

/ Nese beyler babam kalk artık hergele avatarı dusuncegine matematik dusun dedi bende sozunu dinliyim hadi iyi geceler

Bu konu TxC tarafından düzenlendi(2008-09-22 23:34, 15 yıl önce)
ben katılırım web tasarımı baabıında çorbada tuzumuz olsun hesabı
Neophyte
-1.7
Arkadaş web tasarım dememiş galiba bu bükme konusunu demiş.Ben varım yani web tasarımda olursa bende yardım ederim Fear la birlikte yaparız.Bide şunu söyliyim ilk çalışman olsa bile ben resmi gördüğümde vay be adamlar nelerde yapıo demiştim baktımki kalvas vs vs yani bunları hiç görünmemiş gibi yaparsak çok daha iyi olur diye düşünüyorum ve bu spiral gibi bir efekt vardı işte onu havada kullanırsak avatarın başında avatar hava topunun ustunde gidior yani ben burdan onu söyliyim dedim :D öyle yapabiliriz uçarak gider adam!Msn ekliyorum kabul edersen yardımcı olurum.
size yardım etmeye karar verdim :D uğraşmayın hiç scriptlerimi atarım bi ara size
[/URL]

Bakın Yani Tortuga ve Sidious Arkadaslarımız Bunları Hazırlamıslar Gayette Guzel Olmus Bizim İstedigimiz Bunu Uonun Temeline Kazımak!

Bu konu TxC tarafından düzenlendi(2008-09-23 10:00, 15 yıl önce)
Tamam o zaman bi no ip açın bi test edina ma her elemente 40 adet büyü
zor iş
hele bi dur yaf hemen zorda zor :D ! Herkezin Yardımıyla Yaparız Bu İsi!:selektor
herkezin yardımıyla bana kalsa büyü hazırlar korum önüne efecti sana bırakırım zor deilki :D
iste ole yapmıcaz meselaa spellbook dimi onları fire air earth water diye ayırcaz falan filan bide site alcam beleşe onları falan duzenliyelim
beleşe site aboo :D
işi burdanmı yürütücez abi yani sende :D bide domaine paramı vercez !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.