Expert
34.0001
Hala 56b ye geçmeyenler mi var =)
56B kolay değil :D bugun bişeye sardım. Beceremedim resmen :D analmadım :D çalışmak lazım. Sınırları yok tabi
Abi teaaaaaaa ne zmndr gormuosnz beni bi aciyim dedim hala ayni basliklar :D baska konu yokmu abicim biktim ya :D:D:D
Herşeyi başından beri bu DisqusteD yapıyodu birde gelmiş diyorki remoteyi ver programı atıyım yok teot dse yok 40 ytl ye birine satarım falan filan 56b ye geçicem yardımcı olabilcek birisi varmı ?
Expert
34.0001
Dökümanlar var mesela , arama kutucuğu var.
Tamam ama dost lazım 56b için bana yardım edebilicek :S ¿
Novice
-14.8
ben varım kaldır engellediysen
Arkadaşlar 55r'de yani serverimde client 200a dan başka clientle girilmesin tmmdr artık teot dse de işlemez..

nasıl yapıcam 55r'de formulu yokmu 56bde oluyor ama?

Bu konu [Narcotich] tarafından düzenlendi(2008-01-27 00:11, 16 yıl önce)
Novice
-14.8
Tam anlayamadım sadece 200a ilemi girilsin istiyorsun ? istiyorsan bir adam var yapıyordu melan bilmem neydi nicki
Disqued kes sesini

Neyse arkadaşlar 56b'e geçmem lazım yardım edebilicek yardımcı scripter arkadaş lazım..
Dse teot 3x client & 55r çalışıyor , 4x e geçmek bir nevi önlem sayılabilir ama 56b şu an için en net ve kesin çözüm olarak gözüküyor.
Ben diyorumki geçicem 56b ye Arkadaşlar bana yardım edebilicek scripter arıyorum 56b den anlayan..
Bişi daha sorcam açabildim sayılır ama sphereaccu istiyo onlarıda benm eski 55r den aktardım ama olmadı :S error -8
Novice
-14.8
Bencede 56b'ye Geç MyUoRealm 5x patchli 56b emülatörü bul kimse patlatamaz =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.