Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

https://prerelease.sphereserver.net/builds56/SphereServer-0.56b-200706021830-Win32.zip

56b yi burdan indirip dene birde bakalım, çünkü ben 55r den kalma acc dosyasi ile geçerken hiçbir hata almadım.
WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
WARNING:Rename accounts/sphereaccu.scp to 'accounts/sphereb100a.scp' FAILED code 3?
WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
CRITICAL:Save 'accounts/sphereaccu.scp' FAILED
FATAL:Can't open account file 'accounts/sphereaccu.scp'
FATAL:Server terminated by error -8!

İşte hata bu..
aslında cok basit bir cozumu var ama mantık yürütemiyorsunuz ve ben bu çözümü vermek istemiyorum <a bir html kodudur aynı sekilde <b> <a href gibi kodlarda html kodudur burda yola cıkıp bence cözmelisiniz
Novice
-14.8
Nemesis[Berk] : aslında cok basit bir cozumu var ama mantık yürütemiyorsunuz ve ben bu çözümü vermek istemiyorum <a bir html kodudur aynı sekilde <b> <a href gibi kodlarda html kodudur burda yola cıkıp bence cözmelisiniz

Herkes kendi çapında bir bilgi sahibidir.
Hazıra alışmayın bence. Çözümü araştırıp bulabilirsiniz ben size ipin ucunu verdim. Takip etmek size kalmış
56b'nin güncel paketlerini kullanarak bunlardan kurtulabilirsiniz..
Hazıra alışmayın bence. Çözümü araştırıp bulabilirsiniz ben size ipin ucunu verdim. Takip etmek size kalmış
Mesajını 2 kere niye yazıosunki okuyan anlayabilir..
@nemesis amma iyi ip ucu verdin dediğinden hiç bişey anlamadım valla account klasörünü sphere.ini accounts olarak istiyomus düzelttim oldu ;)
Haydee. Nemesis? Takılı kaldı heralde
Silindi
Members
0
beyler ben rename'de @!!! gibi olayları aştım oyle kapatamıor tek sorunumö #a :( bu beni bitirior adam bunu yazıor binege tıklamasına gerek kalmadan serveri gocuor bi yardım eli uzatin plz :(
on=@click
message @45,,1 a [ <name ]
return 1

olarak yap sorun kalmasın hala 55 r takılıyonuz ne diyim ..

bunu yapmak la kurtulamazsın yine soleyem taming staff tanda işi bitirir icinden gecerek heal basarak cure heal vererek
aklima bir suru geliyor..

buraya yazarsam sabah olur

Bu konu ExcaliburINC tarafından düzenlendi(2008-03-17 01:33, 16 yıl önce)
Silindi
Members
-1
buda çözüm değil :( yine kapanıor #a ile :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.