Herşeyi doğru yapıyorum ama apply patch file diyince kaydedip dışarı .pat uzantılı bi dosya çıkartıyor onu nereye atıcam??
Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum..
işte axis static tools ile static itemleri dinamik'e çeviriyorum herşeyi doğru yapıyorum fakan o .pat uzantılı dosyayı nereye atıcağımı bilmediğim için işlemi bitiremiyorum.
bende ilk yaptığım zamanlardaeskiden ilk axisde denedim ve çok sorun almıştım : ) Multi tool ile yapmıştım 5 dk da
mul tool ile silersen şehirdeki köprüyü de denizi de siliyor !! dilimde tüy bitti elli kere söyledim bana mul tool ile gelmeyin diye :(
Onu biyere atmıcaksın.Herşeyi yaptıktan sonra Ultima klasörüne giriceksin.Orada statics0.new ve staidx0.new var (uzantısı new olmayabilir.Ben böyle hatırlıyorum).Sonra o new uzantılı dosyalara ellemeden önce statics0.mul ve staidx0.mul isimli dosyaların yedeklerini al.Sonra Ultima dosyandaki statics0.mul ve staidx0.mul dosyalarını sil.Sonra statics0.new ve staidx.new isimli dosyaların sağ tıklayıp ad değiştir diyip new kısmını silp mul yaz.Herşey bukadar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.