Arkadaslar adım d3vrim. İlk Once Bu konulara nasıl degındıgımı anlatyım. 1 ay once realden arkadasım mert-forever gel serwer acalım dedi nese actik. Reklam vermıyorum zaten serwer kapandı.(Nasıl kapandıgını daa dorusu nasıl patlattıklarını anlatıcam).Serweri actik bu ustune bug adamlar help menusundeki bugla serweri kapatiyorlarmıs bende ugrasmadım direk serweri kapadım siteyi arkadasa verdim. Para hic sorun deildi serweri hasırladık 389 scp sphere 55r bi scp'den 10 tane var mesela other stonın connection pvp,poisonpvp,ve volvesin stonleri var 1 stoneden 3 tane scp var. yani amator basladık ise. Ben simdi serwer acmak istiyorm rp shard para hic muyim degil muhum olan manevi destek staff kadrosu ile hic bi sorunum yok sadece ben varim bide bana 56b serwer yapacak eleman staff olcak serwerda 2 tane staff olcak. Dedigim gibi para benden oyuna fasla giremem. Rp shard hasırlamak ısteyenler var ise stafflık'i kabul ediyorlarsa...Oyuna fasla giremedegım icin nerdeyse o yuk benım sırtımda oldugu gibi bu yuku tasiyabilecek;

-Static
-Scpler
-56b yaratıklar calısacak sekilde
-fttp den site panelinden site yapmakdan daa dorusu anlayan
-Mukemmel bi scp olmasi sart
-En gec 15 gun muddet veriyorum arkadaslar eger serwer acılmassa 15 gun ıcınde yanı hersey hazır olmassa tatile cıkacagım 3 ayligina 3 ay boyunca istanbulda olmuyacagım o yusden yukarıda ozellıklere sahip isen direk ulas.

Arkadaslar amacın uo'ya care olmak.Simdi acilan serwerlar 1 2 aylık olmuyor oyle.Zamanında Slayertrdde nebulada oynarken kapanacagını bılseydım oynamasdım.ARkadaslar yukarıdakı ozellıkler sende varmı ve kabulmu ediyorsun?

Osmn ulas;

[email protected]
Canım Kardeşim bu işlerle hiç uğraşma öyle güvenilir insan bulmak zor. Burda o işi bilen insanlarda uğraşmazlar artık çünkü ekmeğin en güzel yerlerini zamanında yemişlerdir. Sinir Stres dert sahibi olursun. Bırak ne serveri gir biyerde player olarak oyna işte en güzeli. Ayrıca 56b kuramıyorsan ve script bilgin yetersiz Static nedir bilmiyor isen web işenden anlamıyosan mükemmeliyet istiyorsan hiç girme,

-Static
-Scpler
-56b yaratıklar calısacak sekilde
-fttp den site panelinden site yapmakdan daa dorusu anlayan
-Mukemmel bi scp olmasi sart

Bu senin dediğin

Hem araba kullanabilen
Araba kullarıken gazete okuyabilen
hem araba kullanıp hem gazete okurkende uyuyabilen birini aramak

Kolay gelsin
:utangac2 tum hayallerımı yerle bır etme :S

Bu konu devrimm tarafından düzenlendi(2008-04-17 20:17, 16 yıl önce)
Beni Tanımış Olmalısın D3vrim :utangac1

Epxxx Pvp :)

Biraz Yardımım Dokunmuştu Ama Sen Beni Gozun Kapalı &裟&裟Kick&裟&裟 :D.

Neyse Konuya Gelelim .....

Anemonun Dediklerine +1 Katılıyorum Ama Genede Seninde Para Haric Server İle İlgili Birşeyin Sapından Tutki Serverin Battığı An Kurtarabilesin 8) Eğer Ben Bilmem Anlamam Bilenler Yapsın Dersende Malesef Herkezin Yandığı Gibi Seninde Başın Yanabilir :( Onun İçin Adam Alırken Dikkat Etmeni Tafsiye Ederim :?

U-S= [Falcon]
Falcon'u al o kral bu işlerde.. Dehşet scripter :p
[Falcon] : Beni Tanımış Olmalısın D3vrim :utangac1

Epxxx Pvp :)

Biraz Yardımım Dokunmuştu Ama Sen Beni Gozun Kapalı &裟&裟Kick&裟&裟 :D.

Neyse Konuya Gelelim .....

Anemonun Dediklerine +1 Katılıyorum Ama Genede Seninde Para Haric Server İle İlgili Birşeyin Sapından Tutki Serverin Battığı An Kurtarabilesin 8) Eğer Ben Bilmem Anlamam Bilenler Yapsın Dersende Malesef Herkezin Yandığı Gibi Seninde Başın Yanabilir :( Onun İçin Adam Alırken Dikkat Etmeni Tafsiye Ederim :?

U-S= [Falcon]

Bak arkadasım agresifim kompleksliyim ayrica ephexx anladın sen onu ! o amator actıgımız serwer Antalyadan Ozan Arkadasımızı Buldum Kyo.ksuangi.uo diye nese iste buldum sagolsun ama staticleri yaparken bi kac kişi yardim edebilir mi????? :P
2 Gün Sonra Sövmeye Başlarsın dimi Devrim :huh Anladı o.
Murat Fasla Konusma adam gibi adama adam gibi davranırım karı ggibi adama karı gibi davranırım !
Konu bence gereksiz uzadı.
Yardımcı olmak isteyen pm yoluyla irtibata geçebilir.
Locked.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.