Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Evet daha yeni server açtım dün açtım.Yeni scripterim:DŞimdi başlayalım Sorulara Yanıma binek çekiyorum orneğin kii rin normalde rengi turuncu olur ama rengi gri birde yanıma çekerken ölüyor diriliyor:DBir sürü binek çektim hepsinin renkli farklıydı ayrıca npc koyuyorum değişik şeyler satıyorlar örneğin animal trainer koyuyorum içinde horse var ama bull, cow gibi hayvanlarda satıyor onların yerine animal concrat satmasını nasıl sağlıyabilirim birde yaratıkları koyuyorum dungeonlara ama bir kere kesildiğinde birdaha çıkmıyorlar onları nasıl ayarlıyabilirim?
Son bir sorum daha nolucak .add komutudan garmoll u bulamadım garmoll u nasıl çekicem

Bu konu AsiL1990 tarafından düzenlendi(2008-06-25 15:01, 15 yıl önce)
Sphere 56b npc'si olan kii rin kullanmışsın..
2x client'le bundan 1. sorunun..
2.si vendorda satılan eşyaları sphere_temp_vendor scriptinden ayarliyabilirsin..
3. oyunda dungeon'ları dizğinizde .spawn komutunu kullanın..
Bende .spawn komutu çalışmıyor diğer serverlara girdiğimde kii rin normal turuncu gözüküyor sphere_temp_vendor scripti hangi klasörde:D
Bir şey daha var büyü sözleri gözükmüyor:S

Bu konu AsiL1990 tarafından düzenlendi(2008-06-25 15:38, 15 yıl önce)
temp_vendor diye aratırsan sphere içinde bulabilirsin.

Kii Rin ise script kodlamasında yanlış yapılmmıştır str vs. gibi değerler unutulmuştur. char_anim scriptinizde yahut bineklerin olduğu scriptte ctrl+f'ye basın Kii Rin diye aratıp scripti buraya koyarsanız düzeltebiliriz.

Büyü sözleri sorunu ise ; sphere.ini dosyasına giriyorsunuz ctrl + f 'ye basıp wopplayer diye aratıyorsunuz ;

WOPPLAYER=1 // 0'dır burayı 1 yapıyorsunuz.
Nexima Sağol Kardeş Büyü Sözleri sorununu çözdüm Bineklerin Olduğu Scripti bulamadım her scripti teker teker denedim ama bulamadım birde bende bir sürü binek scripti eksik nerdeyse 6 binek var nightmare, unicorn, kii rin, hiryu llama ve horse.Sorun üstüne sorun çıkıyor şimdide undead yaratıkları öldürdükten sora ceseti direk siliniyor yere düşmeden bunu nasıl halletcez birde servera skill teacher scripti gerek sora res için 'Ankh Ankh' Adlı Mezar Taşı gerekiyor (scripti) Ve serverda garmoll rotting corpse gibi yaratıklar yok bunları nasıl servera ekliyebilirim? sorun üstüne sorun bir sorun daha saw a tıkladığımda saçma bir menü çıkıyor birde dikiş makinesine tıklıyorum ama birşey çıkmıyor onunda scriptleri gerek serverdaki yaratık ölünce remove olmasını fixledim ama tekrar oldu:S drump gerekiyor şimdi:D

Bu konu AsiL1990 tarafından düzenlendi(2008-06-27 13:29, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.