Layeri ilk mesajda dediğim gibi yapılabilir...Shield yerine kullanılabilir..Ama 2. silah animasyon olarak sadece elnide durur...Vurmaz yani...Ya vururda animasyon olarak göstermez...Ama damageyi arttırabilirsin o şekilde....Ve bu arada onun layeri special yaptım ben üstüne 10 tane daha kanat giyebilirim....Yani layeri create de
layer layer_special yaparsan olur...
güzel güzel biyerlere gelmeye başladık :) tamam saolasınız beyler :D
Ben yardımcı olabildiysem ne mutlu bana rica ederim..
evet silah işi %80 bitti bi kaç bişi kaldı şimdi sorum şu ki bi regiona e_asd eventli kişi girerse guard yazınca öldürsün yapabilirmiyiz yani gz gibi olcak region ama farklı bi factionu görünce öldürcek guardlar anlatamadıysam söleyin lütfen açıyım biraz.

yada şimdi açıyım. şimdi bi region vercem bu regionu belli bi evente sahip kişiler gircek diğerleri girersede aynı gz de olduğu gibi guardlar tepesine incek. bildigim kadarıyla crim charlar eventle oluyo. aynı şekilde bişi yapmak istyorum.
Hmm yapılabilir aslında...Ama ben daha scripting işinde forchars a kadar gelemedim =) Ama az çok bilgimle onunla olucağını tahmin ediyorum...
hmm daha bilgili arkadaşlar sölesin bide bakalım baya bi uğracam heralde ben bu script pack için :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.