arkadaslar bir sey soracagim ben bis cp yazdim bu scpde tactici 99 uzeri olna ksiiler belirli oradan critic hit verio simdi scp de vericem

[events e_critic]
on=@hit
if (<src.flags>&statf_stone) || (<src.region.safe>)
	return 0
elseif (<findlayer(2).type> == t_weapon_fence) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_mace_staff) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_sword) && (<tactics> >= 98.0)
	if (rand(125) <= <eval (<anatomy> / 40)>)
		src.damage 30
		src.skill fail
		var.act <src.act.uid>
		src.act <var.act>
		src.sayua 075f,0,0,0 * critical hit *
		return 1
	endif
endif

burda critic hit verdiginde silah damage+critic hit mi oluoy yoksa dece sritic hit damagesimi aliniyor (ornek verim katana 10 vuruyo dilerim 10+30 seklindemi oluoyr yoksa sadece 30 mu oluyor critic vurunce bunu mrk ediyorum) ayrica scpde hatalar olabilir gordugunuz hatalari soylerseniz cok mutlu olurum saygilar
silah damage + senin verdiğin hit oluyor
if (<findlayer(2).type> == t_weapon_fence) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_mace_staff) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_sword) && (<tactics> >= 98.0)

kısmını

elseif ((<findlayer(2).type> == t_weapon_fence) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_mace_staff) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_sword) && (<tactics> >= 98.0))

ilkinde hata olduğuna emin değilim ancak 2. si kesinlikle hatasız, buna eminim(aynı anlamda kullanılmış 2 kelime kullandım, anlatım bozukluğu oldu, ama söylemezsem pekiştirilmemiş gibi duruyordu, lütfen birisi gelip Türkçemizi koruyalım sloganları atmasın)

sorunun cevabına gelince, arkadaş yukarda vermiş zaten...
saolun beyler :D ilk defa bole scp yazdim hatasiz yapmisim ne mutlu bana hehe
ilk yazdığımda ben de çok sevinmiştim=)

ama harbi sağlam script dir, hala birçok server'ın aklına gelmez bu script

ve yayınlamamaya da kararlıyım...

3 kişi birlikte yazmıştık aslında.. 18 saat hiç kalkmadan

[email protected] u eklersen her türlü konuda yardım ederim...
Expert
34.0001
borakrc:
3 kişi birlikte yazmıştık aslında.. 18 saat hiç kalkmadan

abartı dimi :)
18 saat bu scriptimi yazdınız :D ayrıca bu en üstte scriptte bleeding scriptinin editlenmiş haline benzio :no
bu script i yazdık demedim

Basic
Blacky
Masjuana(Joseph)

Blacky benim; diğer 2 sine sorabilirsiniz... inanmıyorsanız...;)
Silindi
Members
0
3 kişi hiç kalmadan bu script'i 18 saat boyunca yazdınız helal olsun bence sizi Türkiye uo tarihine isimlerinizi altın harflerle yazmak lazım.
3. kez söylüyorum

bahsi geçen bu script değil...

bir daha söletmezseniz sevinirim
Silindi
Members
0
Bu kadar kişide yanlış anladı sanırım kusura bakma
Expert
34.0001
ilk yazdığımda ben de çok sevinmiştim=)
ama harbi sağlam script dir, hala birçok server'ın aklına gelmez bu script

ve yayınlamamaya da kararlıyım...

ilk yazdığımda demişsin dimi ? sana aynısı yazdın diyen yok fakat critical hit için ne kadar farklı bişey yazılabilir bundan başka ? sadece gereksiz şekilde uzatılabilir 18 saatte.
[events e_critic]
on=@hits
if (<src.flags>&statf_stone) || (<src.region.safe>)
return 0
elseif (<findlayer(2).type> == t_weapon_fence) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_mace_staff) || (<findlayer(2).type> == t_weapon_sword) && (<tactics> >= 98.0)
if (rand(125) <= <eval (<anatomy> / 40)>)
src.damage 30
src.skill fail
var.act <src.act.uid>
src.act <var.act>
src.sayua 075f,0,0,0 * critical hit *
return 1
endif

Buyur Birader.
ilk critical hit script imi demiyorum ki

ilk yazdığım işe yarayan doğru düzgün script imden bahsediyorum ya...

uzatmaya gerek yok bence

ama inanmayanlar direk adını verdiğim arkadaşlara sorabilirler..
@borakrc
ekledim msn yardim istiyebilrim bi cok konuda :D ama tabi cok rahatsiz etmem yani :P:P
@death bringer
"ayrıca bu en üstte scriptte bleeding scriptinin editlenmiş haline benzio"

demissin bu tur scpleri yazmada yeni sayilirim bunu bole komik emotionlarla asalaman gerekmezdi sad bir sekilde yazsan daya iyi olurdu...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.