S.a Arkadaşlar ben 2.5-3 yıldır uo sphere ile uğraşıyorum bi kaç scp bilirim yazarım ama bulamadğım bişi var yardımcı olursanız sevinirim.
Benim scp ler güzel hepsi ayarlı ama tek sorun var Ölünce ekran kararıyo
*You are dead* diye bi yazı cıkıyo macro filan gidiyo bu scpyi önlemenin veya nerede olabiliceğini bilen bir arkadaş varsa bi mesaj yazsın.[Lütfen]
Evet çok güzel script topluosun sagdan soldan.Güzel bi vendor scriptiniz war mı warsa verin fln.:ters

Konuya dönecek olursak sphere versionun 55i sanırım 55r402 ye geç ekran fln kararmaz.
Silindi
Apprentice
7
burakk:
ben 2.5-3 yıldır uo sphere ile uğraşıyorum

:D Birader bu kadar sene Sphere ile uğraşıyosan hala Amele gibi 55i kullanmamış olurdun :) 55r'de kullanma sen en iyisi 56b kullan heralde 55i'yi kullanmayıda yeni örendin örendiklerini unut 56b'ye başla ekran mekrar kararmaz @#!! felan yazıncada server gitmez Scriptlerde böyle @0bb2,1,3 diye şeylerde çıkmaz yazılar renki çıkar en iyisi 56b'yi indir siteden dökümanlardada yazıyo zaten nası kullanıldıgı felan olmadı Michaell 5 kontör'e 1 saat ders veriyo o anlatsı sana :D:D
Novice
0.1
56ß de ekranın kararmasınız nasıl sağlayabilirim Moongatten flan geçerken mesela kararıp sonra aydınlanıcak
Silindi
Novice
0.1
@XoXo

Öyle bişey olmaz. Bi tane dialog yapabilirsin ama kullanışsız olur :D
.sendpacket 02c 0

yazın bakim oyundan ne oluyor..
Luciana sana bi şey batıranmı var ben sadece yardım istedim o pis esprilerini senin gibi pis olanlara ilet ve konuyu batırma..
Adam espiri yapmıyo gerçekleri söylüyor bence.2.5 3 yıldır sen uo yu oynamışsındır sphere işine geceli daha 3 5 ay olmustur.

Hadi sana iyi eglenceler bi kaç script topla server aç..
Silindi
Apprentice
7
:D ya Kop git ya akşam akşam sandalyeden düştüm gülmekten 2 hafta bile olmamıştur bu şiphere'ye başlayalı sen git fotokopi başka bi site daha var bilmemne tr diye oradan sıkrip pack indir ok
Novice
0.1
[Luciana] : @XoXo

.sendpacket 02c 0 oluyormul demekki
[Luciana] :
burakk:
ben 2.5-3 yıldır uo sphere ile uğraşıyorum

:D Birader bu kadar sene Sphere ile uğraşıyosan hala Amele gibi 55i kullanmamış olurdun :) 55r'de kullanma sen en iyisi 56b kullan heralde 55i'yi kullanmayıda yeni örendin örendiklerini unut 56b'ye başla ekran mekrar kararmaz @#!! felan yazıncada server gitmez Scriptlerde böyle @0bb2,1,3 diye şeylerde çıkmaz yazılar renki çıkar en iyisi 56b'yi indir siteden dökümanlardada yazıyo zaten nası kullanıldıgı felan olmadı Michaell 5 kontör'e 1 saat ders veriyo o anlatsı sana :D:D
adam gibi konus bende 55i kullanıorm ne alakası var amelelıkle..
Len olm kaç yıldır uo oynuyon len ananın karnındayken laptop mu kullanıyodun be sie malmısın nesin şimdi bi mesaj gelicek lütfen saygılı senin gibi insanlar sphere ye şiphere der saten de geth ...
Adam dogru diyo 55i amemelikden baska bişey degil. :D

@burakk
siphere sikrip pek fln diyerek adam dalga gecio :D uha
55r yi görüyok hatadan başka bi B)ok verdiği yok abi siz adamın ne dediğine bakıyosunuz ki yardım ediceniz mi etmicenizmi ben u-s ye yardım için girer işimi görür cıkarım siz muhabbet arıyosunuz..
XoXo :
[Luciana] : @XoXo

.sendpacket 02c 0 oluyormul demekki

Ya yaa...

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.