55r hata veriosa 55i sı..yo.55i eski bir sürümdür tmm mı o sürüm cogu şeyi desteklemez.Daha renk kodlarını desteklemeyen bi emulator.

sen takıl 55i de.Kendini gelistirmek istiosan 55r ye geç sonra 56b fln ugrasırsın..

Yardımıda ilk postumda söledim.
55r ye gecersen you are death cıkmaz okito.Baska bi yöntemi warsa bul bakalım hadi kolay gelsin sana.

@Fahrenait
Sendpacketi moongateye ekle 50 kişi topla 20 ser kere moondan geçsinler bi dene bakiim noluyo.
:D Server göçüküyo :D
boosterx :
@Fahrenait
Sendpacketi moongateye ekle 50 kişi topla 20 ser kere moondan geçsinler bi dene bakiim noluyo.

Öncelikle bu durum beni alakadar etmiyor, ben sadece olabilitesini söyledim..
Ayrıyetten senin bahsettiğin şeylerin hepsinin aynı anda olması gerekiyor ki o da zor.. 200 kişilik bir serverda o kadar ölüm zaten gerçekleşiyordur..
Tmm işte 200 kişilik bir serverda deneyin bi derim size moongateden mi gecis cok oluyor yoksa ölenmi cok oluyor?
Bir player 24 saat boyunce oynuyorsa 24 saate en fazla 10 kere ölüyorsa 20 kere moondan gecio ki action için sürekli moondan gecip adam arayanlar war.
Neyse bosver sıkıldım zaten ugrasamıcam hadi hayırlı aksamlar hepinize.

Ki 200 kişilik bir sphere 55i sunucu görmedim hepsi 55r 56b v.s

Bu konu boosterx tarafından düzenlendi(2007-11-17 22:35, 16 yıl önce)
Etraf Erador Pack ile dolu, sende bul onu kullan sonra biz yaptik/buglari fixledik diye millete yedir sende, ise yara bak ... Ornek vericek shard var elimde oyle ...
Silindi
Members
2
@burakk

Sana tek bi lafım var

Sen çilt çilt sayfaları karıştır , script çal , buluruz sana bir tarz seni ... farz ama ne yaparsın işte imankalar yok 55r versionlu br sphere'nin 55i'den daha az bug'lu oldugunu bilmeyecek kadar özürlüsün işte :) allah akıl versin sanada hem suçlusun hem güçlü halada kendini övüyosun sus yeter artık konuştukca batıyosun
Akillis : Etraf Erador Pack ile dolu, sende bul onu kullan sonra biz yaptik/buglari fixledik diye millete yedir sende, ise yara bak ... Ornek vericek shard var elimde oyle ...

+1907
Stormy :
Akillis : Etraf Erador Pack ile dolu, sende bul onu kullan sonra biz yaptik/buglari fixledik diye millete yedir sende, ise yara bak ... Ornek vericek shard var elimde oyle ...

+1907

+29 - 10 - 1920
-

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2007-11-18 00:22, 16 yıl önce)
Kime bu lafların ?
@[Luciana]
üslubuna dikkat et uyarı - 1
@burakk
uyarı - 1

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.