Orası öyle :)
yukardakınıde hallettım bazı sorunlarım var serverda onu artık sizden ogrenıcem :) rp server var ama playerlar reg kullanmadan buyu atabılıyor ardı ardına bunu nasıl hallederım 2.cisi page gelıyor 5 dk sonra atabilirsiniz diyor ama tekrardan tekrar yolluyabılıyon 3.cu player servera grınce skıllerı sectıkten sonra playerda 650 yakın toplam skıll olusuyor bunu nasıl 0 yaparım sadece sectıgı skıller kalıcak 4.cusu komutlarda bir sorun var 04 05 bazı komutları kullanamıyor seerle aynı .goname gıbı .admin fln calısıyor 06 da .shrink calısmıyor owner da sorun yoq :P 5.cisi bu buy vendorlarının içindekı malzemeleri fiyatlarını nasıl değiştiririz mesala tame vendorunda atlar 9 k dan satılıyor ben bunu ornek 3 k yapıcam nasıl olucak 6.cısı 04 05 06 plavelları ownerın ustundekı ıtemlerle oynayabiliyor + jaile atıp ban bıle atabılıyorlar bunu nasıl yaparız bu skıll sourunun bir ekını daha solıyım kosarken bıle ardı ardına buyu atabılıyor :) biraz uzun olduma sorunlarım kusuruma baqmayın...
(56b + 5.0.3 client Kullanıyorum...)

Bu konu bsdrakula tarafından düzenlendi(2009-10-05 23:44, 14 yıl önce)
1 sphere.ini de ayarı var onun
2 scripti koy düzeltelim
3 sphere.ini de maxbaseskill var onu 0 yap
4 ordan burdan script alıp birbirine sokuyorsun kargaşa çıkmıştır tabii
5 temp_vend'den bak hangi itemleri düzelteceksen onları bul value kısmını değiştir
6 üşendim buna
7 atılır fix scriptini de karman çorman etmişsindir
merhabalar yeni konu acamıyorum servera lbr binek eklemek istiyorum Cu-sidhe,hiryu, Polar Bear, Bettle ve Drake fakat eklentilerimde sorun oluyor son care olarak baska serverların verdatalaırnı .mul ilde degistirdim islemedi. Polar beara bindigimde altımda gozukmuyor malesef :/ ve uop denilen dosyalari bulamadım sitede lbr eklemek le ilgili butun linkler ya kırık yada dosya kaldırılmıs yardımcı olursanız sevinirim.

Polar Beara bendigimde gozuken ve Rel olduggumdaki durum sekildeki gibi. Kulladıgım sphere 56b. nin revisionu sanırım. Nasıl duzeltebilirim? yardımcı olursanız sevinirim

Bu konu blue3 tarafından düzenlendi(2012-01-25 13:59, 12 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.