Silindi
Tam Olarak bılmıyorum Acılıp Acılmadıgını
Silindi
US'da yayınlayan kişide bilerek yapmamıştır herhalde.
Ben de Server Aççam ama Ultima Strike tan çok yararlan dım özlikllede scriptlerin de ee ne olcak bendemi kopya server die anılcam
ya arkadaşalr futbol sistemi yaptım editledim çok da güsel oldu....ama tek sorun kaldı o da topa player wuramıor stafflar vurabilior onu nasıl çözcem...
Arkadaslar evt bizi ilgilendirmez deyip geçemeyiz bizede öle bişey olabilirde prdn nasıl bulmuş adam o scriptide oraya koymuş analamıyorum yani eradorun sahibi birine vermiş ki scripti öle koymuştur yoksa imkanı yok yane
Novice
-14.8
Benmi ? :s :O_o
Neyse SAlla Usta konmuş mu konmuş emeğe saygısızlık var mı var biz napak duyayanın worldsave.dny'silemiyoruz ki :D
scripti koymadan nası cözüm üretebilirizki :S
Master
59.2997
ByDarK : Arkadaslar evt bizi ilgilendirmez deyip geçemeyiz bizede öle bişey olabilirde prdn nasıl bulmuş adam o scriptide oraya koymuş analamıyorum yani eradorun sahibi birine vermiş ki scripti öle koymuştur yoksa imkanı yok yane

Koyan kişi staff kadrosundaki bir kişi.

ByDarK : Ben de Server Aççam ama Ultima Strike tan çok yararlan dım özlikllede scriptlerin de ee ne olcak bendemi kopya server die anılcam

Biz ne zaman U-S dan script yardımı alanlara kopya server dedik?

TheRaskol : US'da yayınlayan kişide bilerek yapmamıştır herhalde.

Tamamen bilinçli yayınladı.
Ya onu nerden almış adamın Pc yimi Hacklemiş ne yapmış kardeşim off Napak biz Turk Patent Enstirüsü Gibi Türk Script Pack Enstirisü mü açak napak yaa:D

[ Haa Bide Skill Gain Nasıl veriyoruz Bir npc ye ]

Misal Bi npcye Bandaj attıkca Veterinary gelecek

[[[[[[[[[[TSP]]]]]]]]]]]]]]]]

Harbi Yapmak Lazm U-S Admin Pls Bu fikrimi Bi düsünün..
Novice
-14.8
Konuyu Nereden Nereye Getirdik Harbi .d
Haydaa SAlla İnceldiği Yerden kopsun sorunum cvpbı plssss
ByDarK : Arkadaslar evt bizi ilgilendirmez deyip geçemeyiz bizede öle bişey olabilirde prdn nasıl bulmuş adam o scriptide oraya koymuş analamıyorum yani eradorun sahibi birine vermiş ki scripti öle koymuştur yoksa imkanı yok yane

Bana yardimci olsun diye guvendigim sevdigim birini aldim ama kendisi maalesef gitti PACK yayinladi ... Zaten sadece 2 kiside remote vardi, biri bende digeride ....
Silindi
Members
2
madem konu dağıldı ^^'

@emir
SphereWiki - Acemilerin scriptera dönüştüğü site.

neden böyle dedin hocam?

Ayrıca linkte Türkiye'den TheLegbra'yı gördüm.Sevindim açıkçası.
Player olarak oynadığım Willow'un sahibiydi :)
bu diğeride dediğiniz kişi kim??

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.