Silindi
@TheRaskol Bence Emir Guzel Soylemıs Bır Cok bılınmeyen Sey Var Yeni Yeni Seyler Ogrenıyorum... Biraz İngilizcem Ve Sozlugum Sayesınde Anlamadıgım Yer Yok. Hemen Hemen Hepsini Anlıyorum
yaf arkadaşalr dağıtmışın konuıyu ama ben yaptım şimdi playerlerde vuruor topa ama ayuarlayamadğım başak bi script war o ad şu yardımcı olursanız çok sevnirim....wildernessteki bi teleporterden bi kşi geçince o regionadki herkesi safeye atmasını nasıl ayarlayacağım....

region.allclients go xxx olarak yaptım ama olmadı bi de siz fikir werirmisiinz ?
@Akillis

:D message @077a <name> Abi Ne guzel'de bu devirde babana bilem guven me sadece dizinin dibindeyse adam guveneceksin yoksa yok!!!

Burda Scriptler Cikmio :D
Syntax : bu diğeride dediğiniz kişi kim??
ben

edit : tamamen bilinçli koydum. Hayatta dağıtmayacağım emeklerim yaklaşık 30 ytl ye satıldığını ve satan kişilerinde bütün staff kadrosunun oldğunu öğrenince dedim yok dağıtmalıyım. Normalde böyle bişey yapma olasılığım %0dır. Tabi önce edit yaptığımı söyleyip atıldığım , üstüne scriptlerimin olduğu bir serverin remotesinin , beni atan staffta olduğunu ve ardından shard kapanırken scriptlerin kapış kapış satıldığını öğrenince seve seve dağıttım. Hiçte pişman değilim. Sanki ben de Akillis gibi az uğraşmadım o serverla , scriptlerle , editlerle. Ben o servera çok değer vermiştim. Aslında en çok güvenebiliceğiniz kişi bendim ta ki bu olaylar olana kadar. İstediğiniz yorumu yapabilirsiniz.

Edit2 : ayrıca ben packta yaklaşık her scriptime yada bazı scriptlere , packı dağıtmadan önce gizli serverı patlatma , bi kaç m lik çek yaratma gibi numaralı functionlar koymuştum. Yani eğer ki bulunamamışsa erador pack kullanan bir kaç shard biliyorum. Dağıtmadan önce düşünmüştüm bunları. Acaba gerçektende Bu bana , abi pack elimde merak etme scriptlerini kullanırken ismini vericem diyipte isim vermeyen tipler olucakmı şeklinde düşünceler aklıma gelince koymayı tercih ettim ki isim vermeyen bir sürü shard var. Bide ben yazdım diye geziyolar :) Özellikle packı dağıttıktan sonra bütün shardlardaki etkinlik sayısı artmaya bşaladı. Hatta komutların bi tanesi 'I' ile başlayan bir shardda işe yaradı. Hala daha kendileri bunu bilmiyor. Neyse benim içim rahat belkide bu yüzden pişmanlık duymuyorumdur.

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-01-20 11:25, 16 yıl önce)
[Luciana] : Sanırım top patlamış:O_o

:lol :yes

[Luciana] :

Sanırım top patlamış:O_o

Superdi..
Ya yayınlayın hocam packleri nolacak. Emekdir dedik ama biz kendimiz verdik neviada yı :D halen bi insan evladı kullanamadı. Aegnor da kullanıldı onuda biz istedik zaten kullnılmasını :D anlattık anlamdıkları yerleri :D ama onlarda yapamadı :D r4 scplere geri döndüler. Boş geçiceksin scp pack dagıldıda filan olayını. Bi ton pack war bendede ama hiç biri bi işe yaramıyor. Sonuçta bi scp yi sen yazmadıysan ne geliiştirebilirsin. Nede hatasını düzeltebilirsin. Bi yeri düzelirken diger yerini bozarsın
holygun doğru söylemiş benim elimdede tüm scp pack ler var ama benim istediğim şey zaten o packlerden bulunanlar değil.ben daha önce yapılmamış olanı yapmak istediğimden o packler pek de umrumda değil.ne olur bi yerde takılırsın dersinki lan şu serverda vardı bunun scp si bi bakayım gerisi adam gibi iş yapmak isteyenler için vız gelir bende erador pack var indirince bi baktım hm güselmiş dedim bazı scp leri de beğendim ama aynısını kullanmak saçmalıktan ibarettir.düşünce aynı olur farklı eklentiler yaparsın daha iyi bi scp çıkar ortaya.konuyu çok da büyütmenin bi faydası yok

@Xantier erador pack de gördüğüm kadarıyla michaell e ait olan eşya transfer ve havale sistemleri de mevcut fakat scp lerde by Michaell yazısını göremedim ben.başkasına ait olan scp lerdeki isimleri silip de başkasından senin scp lerindeki isimlerin silinmemesini istemek bence saçmalıktır.

Bu konu Syntax tarafından düzenlendi(2008-01-20 16:19, 16 yıl önce)
Expert
34.0001
o diğer platformdan indirdiğiniz packte oraya koyan kişi bazı eklemeler yapmış. bende orjinali vardı orjinalinda xantier yazan yerlere kendi nickini vs yazmış. ayrıca orjinalinde transfer sistemleri yok sanırsam.
:D Ya arkadaşlar boş verin :D Top patlamış zaten
bilmiyorum ben tam olarak orda gördüğüm pack de o şekildeydi farklı olabilir bende orjinal pack yok
Bütün erador packını kendim yazmadım ki ben servera sonradan katılmış biriyim. Öyle çok gezmişliğimde yok erador packde. Benim kendi yazdıklarım belli zaten.

Dediğim gibi şuanda 2 shardda arkadaşıma söylediğim komutları kullandırttım oldu. Kendimde UO olmadığı için...
ya bırakın Allah aşkına pack yayınlanır başkası alır serverında kullanır vs boş işler bunlar.. Herkes kendi işine baksın. Siz diyorsunuz millet başkasının packini kullanıyor. Bazıları da varki kendi bir script pack hazırlamış, açıyo bi server tutmuyo kapıyo 2ay geçiyo başka isimle açıyo aynı sistemler sadece server ismi deişik sitedeki sistemlerde yazan yazılar bile aynı sistem sayısı aynı ne bir eksik ne bir fazla.. Ve bunu 1kişi değil bir sürü kişi yapıyor. 1-2kere de değil kaç defa.. Türkiye bir saçmalıklar bütünü boşverin o yüzden.. Kim ne yapıyorsa yapar siz kendi işinize bakın olmayanı yapın kimseye de kaptırmayın hadi görüşmek üzere maçın 2.yarısı başladı :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.