Şöyle Güsel bi Role Play Shard'a Güsel Bi Guild Sistemi Nasıl ayarlayabilirim ? Aramadım Diil ama Anlamadım bişi En Baştan Başlıyalım?

Not: Faction deil
56 Guild version ... Cok guzel yapilmis bir guild sistemi ama ustunde bayagi oynanmasi gerekiyor.
56b İstiyorum zaten. siz koyun Beraber Oynarız
lol :)
Writing : 56b İstiyorum zaten. siz koyun Beraber Oynarız
:kikirik:D:D
hadi oynayalım :oynas
Evet Hadi Oynayak :D :oynas:oynas:oynas
Evet Bende Oynıcam Kaleye Mum Diktim :D :zipla :kikirik
Ne işe yarıyosunuz Siz ?

Yardım Etcek Yokmu ??
Ula genç arkadaş sana link de vermişler indiriceksin mis gibim oynucaksın. Ama o versiyonda bi ton açık war söleyeyim.
Writing : Ne işe yarıyosunuz Siz ?

nemi işe yarıyoruz eğleniyoruz burda insanlara yardım etmek gibi bi zorunluluğumuz olduğunu düşünmüyorum ve bunu sormaya hakkın yok bu konuya kimse cevap vermeyebilirdi ve sesini çıkaramazdın !
Abicim Eylenme Yerimi Burası ?

Bu Topici Eylenmekj İçin Açmadım

Son Sorum Rotting Corpse felan Hangi Scp'de
Way be alem g.t olmuş....

Eğlenme yeri değil demek o zaman başlayalım.
akilllisin verdigi linke e girilir.

ordan 56B nightly bölümünden july scripts pack indirilir. Guild yazıor yanında. Sora onun 56B emülatörüde indirilir. Ve daha sonrada bu emülatör ile açılır. Sorada kendi fantazi ve hayal gücüne göre guild sistemi editlnir. Açıkları kapatılır. Fantazilerde sınır olmaz.

Son olarak sordugun rotting corpse bulmak için.

www.editplus.com adresinden indirilen arama emülatörü ile. find in files seçilir. include subfolders seçenegine tik konulur. Daha sonrada aranacak kelimeye Rotting Corpse yazılır. Altına uzantı olarak *.scp yazılır ve altındaki yerden de scp klasörü österilir. Enter tuşuna basılır.

Listelenenler arasından rotting corpse scp si bulunur. Genellikle name Rotting Corpse olan seçenek sizin aradıgınızdır.

Saygılar.

Eylenmedim walla ama gene anlamadıysan. Bi litre benzin al dök monitöre. çalışır vaziyette yap bunu çak çakmağı sora çamdan atla. Şayet atlamazsan maaaazallllahhh yanarsın veya elenktrink çarpar vallaha billlaha.
Ya Bişe Anlamıosun Bide Benle Dalga Geçmeye Çalışıyosun Sanki Rotting'in Ayrı Bi Scp'si Var Töbe Töbe Buldum Tmm

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.