kendi uo serverimi nasıl kurabilirim hamachiden nasıl oynarım arkadaşlarımla oynamak istiyorum
Araştırma yaparsan kurabilirsin köşede 56b var indir kur.Sonra hamachiyi açıp bir kanal açıyorsun kanal açınca üstte ip yazar.

O ip'i arkadaşlarına gönderiyorsun örnek ;

Hamachi üstüne 435345.345345.345 yazıyor arkadaşların

Ultima Online klasorunde login.cfg içine 435345.345345.345,2593 olarak yazıp kaydediyor.Client 2.0.3 ile girebilirsiniz.
arkadaşlarınla bi sunucuya girip oynasana hey allahım :D
Nexima dediklerin dogru ama belli ki adam daha yeni ogrenıyo ben onun ıcın bıraz daha acıytım senın dedıklerını.

Oncelıkle arkadasım aramana su anlık gerek yok ben zamanında yaptım hamachıyı acıon yukluyon sonra hamachıde en altta 3 tane buton var ılk olarak en soldakıne bı kere tıklıyon bu power dugmesıdır , ortadakıne basıyon ordan Ag kuruyon kullanıcı adı ve sifre koyuyosun bu kullanıcı adı ve sıfreyı arkadaslarına verıyosun onlarda bolece senın agına katılıyor sımdı msn ı kapatabilirsin cunku hamachıden sohbet et kasmasın pc ;)

sonra arkadaslarının hepsı Ultıma Onlıne 2D klasorlerının ıcındekı login.cfg ye senın hamachınde yazan ip yi yazıolar sonrada oyuna baglanıyonuz.

Ornek Senın hamachınde 123.445.85.67 yazıyo adamlar yanı arkadasların Login.cfglerının ıcıne " LoginServer=123.445.85.67 " yazıolar ve onlara gonderdıgın clıentten acc adlarını ve sıfrelerını gırıp oyuna baglanıyolar.

ipucu : 7 kisiden sonra server kasmaya baslar solemıs oluyım ;)
serveri nasıl kurcam kendim gm olcam
56b yi indiricen sonra scptler sonra bi tirilyon problem çıkıcak :D zor iş msnden bilen birineden yardım alman lazım:D
Bu sayfadaki dosyayı indir. Program sana adım adım sphere'in kurulumunu anlatacak...
https://www.ultima-strike.com/indir/sphere-kurulum
quark U-s deki 56b den ındırdım sphere_spells hata veriyo kardesim anlamadım sımdı neden ?

cunku hata vermemesı gerek ılk actıgımda tonla hata :D
Zhe zhe :D Sphere kurulum programı için kurulum programı lazım bu siteye zhe zhi :D
:) al bak paketten kaynaklı olsa gerek hatalar hıc ellemeden serverı actım hatlar sunlar :D

WARNING:'save/spheredata.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheredata
WARNING:'save/spherestatics.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spherestatics
Loading save/sphereworld...
ERROR:(sphere_item_profession.scp,2563)Undefined keyword 'RESOURCES3'

peki ya bunlar ne ??

RESOURCES3 DIYE BISI YOK psherestatics ve spheredata dosyaları yok pakette :D

ne is ?
kendin yap save dosyasına spheredata.scp ve spherestatics.scp yap içine sadece [eof] yaz
Usta senin sphere malzemeden çalmış zuhahaha :D
Dediğin gibi işte o dosyalar packte yok.. Daha önce 56b kurmadıysan 55ryi tavsiye ederim...
Ne uraşıcan dosyaydı kayıptı zarttı zurttu dimi ama ? D:
:D 55 den basladık bızde tabı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.