Açıklaması olmayan modemler için gerekli açıklamayı
https://www.telekomadsl.com adreinden yada https://www.telekomadsl.com/destek.asp adresinden alabilirsiniz.
İlginçlik var bu işte ip sabitleme firewall portlar herşey tmm server dışarı açılmıyor ilk kez böyle oldu bilgisi olan varsa bu konuda yardımını alsam iyi olacak :)
Acaba bana yardım edebilirmisiniz ben portu açtım www.no-ip.com adresinden herşeyi yaptım ama olmuyor yinede serverin ismi çıkıo tıklayınca connecten ileriye gitmiyor ne zamandır uğraşıyorum hala dahada olmuyor

[email protected]

adresinden lütfen ekleyip bana ulaşırsanız sevinirim arkadaşlar bekliyorum

Daha sonra eklenen mesaj 6 dakika

deliormanlı bana yardımcı olursan sevinirim

[email protected]

Bu konu baris_145 tarafından düzenlendi(2005-07-10 16:11, 18 yıl önce)
Arkadaşlar sanırım modemlerinizin portlarını açamıyorsunuz biraz daha dikkatli çalışın.

Modemlerle ilgili ilk sayfada açıklamalı bir yazımız var.ama ordan sorunlarına çözüm bulamayan arkadaslarımız https://www.telekomadsl.com adresinden yardım alabilir.

iyi çalışmalar...
deliorman kardes.ben ayarlari yapmaya ugrastim.yapamadim galiba.server kurarken sole hata veriyo

ERROR:(sphere.ini,516)Undefined symbol 'sametdirmenci'
FATAL:MUL File 'map0.mul' not found...
FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:Server terminated by error -3!
Sphere Version 0.55i [WIN32] by www.sphereserver.com
Compiled at Apr 13 2001 (17:55:51)

nedenini anlayamadim.bide ben portu 27015 olarak açtim.sorun olurmu
Arkadaşlar Pikatel modemde port açmayı anlatırmısınız ilk anlatımdakiler burda yok :(
cimbomlusamet : deliorman kardes.ben ayarlari yapmaya ugrastim.yapamadim galiba.server kurarken sole hata veriyo

ERROR:(sphere.ini,516)Undefined symbol 'sametdirmenci'
FATAL:MUL File 'map0.mul' not found...
FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:Server terminated by error -3!
Sphere Version 0.55i [WIN32] by www.sphereserver.com
Compiled at Apr 13 2001 (17:55:51)

nedenini anlayamadim.bide ben portu 27015 olarak açtim.sorun olurmu

Sphere mul dosyalarını bulamıyormus sphere de

MULS= şeklinde bi yer olması lazım buraya (eminimki ultima online kuruludur bilgisayarında) ultima online klasorunu goster
abi ultima online diye bisey yok ki.o ayriyetten yuklenen biseymi?
Alıntı
--------------------------------------------------------------------------------

FATAL:Unable to bind listen socket xxx.xxx.xx.xx port 2593 - Error code: -1
FATAL:Server terminated by error -9!

hatası veriyo server kafayı yiyecem!

--------------------------------------------------------------------------------
aynısı veriyo bi port açtım no-ip den flnda yaptım herseyi yaa msn veriyom bi ekle 2dkka anlat pls

[email protected]
deliormanli pikatel usb modeminin port unu nereden açacaz bir türlü bulamadım:utangac yardımcı olurmusun?
kİMSE Bakmıcakmı buraya ?
modemin portunu açamıyorsunuzdur arkadaşlar başka bir ayarı yok bu işin dikkatli ve yavaş ayarlamalr yapın....
[email protected] delı ormanli 5dkka eklesen kopnussak yardım etsen :utangac
yada tmm onu geçtim ben port açım no ip var adama ip adresi olarak ne vericem tam olarak

loginserver=85.x.x.x.,xxx.no-ip.biz,2593 :)??????????????????:zipla
domain uzantını ne yaptıysan o olucak.. ( mahmut.no-ip.biz ) gibi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.