Silindi
burdkai deidklerini zyaptim server acildi ama arkadaslarım server a baglanıyor server adi cıkıyor tıkladıkları an server patlıyor diğer serverlara girerken sorun yok sadece benm servera girerken var nedeni nedir ?

not: server patıyor derken adamlarin client patlıyor consolda disconnect oldukları soleniyor
yardım edecek biri yok mu :(
Bu port ayarlama ile ilgili değilde sanki clientten kaynaklanan bir problem gibi geldi.
Silindi
Journeyman
1.3
6.0.0 clint bile denedık :D runuo client son patch yane :D
Script client vs. en ufak bilgim yoktur. Ama senin anlattığına göre adamlar zaten senin bilgisayarına bağlanmışlar. Yani portta bir problem yoktur.
Silindi
Journeyman
1.3
prot ta sorun yok ama eger client hata olsaydi character secme ekrani gelirdi o ekran gelmiyor sorun orada:D
Bu konuda malesef bilgim yok.Yardımcı olamayacağım.:(
kimse bilmiyor offf offfffff türkiyede hiç kimse başka bilgisayardaki bi bilgisayardaki (ağ bağlantısı ve hamachi hariç) servere giremiyor :S
Adept
4.3
Biliyoruz, ancak zaten yazılmış bir dökümanı neden tekrar yazalım?
bulamıyorum o zaman birde link koyarmısınız? ayrıca porttan demeyin port açık ve güvenlik duvarlarıda kapalı
Client olarak 2.0.3 kullanıyorum. Cliente editlediğim şeyler Login Verdata Fonts ve Hues tir. NO-IP kullanıyorum sphere ini en alt kısmım şu şekilde;
[SERVERS]
xxx
127.0.0.1
22

xxx
xxx.servegame.com
22

[EOF]

Login.xxx de şu şekilde

fakat ya connectingte takılıyor yada beyaz ekran çıkıyor yada server yok diyor. ne yapabilirim?

LoginServer=xxx.servegame.com,22
Sphere Emülatörü 2593 portunu kullanır.O 22 de neyin nesi?:selektor
senin serverini seçiyorlar client bom patlıyor demi? benim sphere.ini ayarlarımda aynı ama olmuyor :( istediği portu kullanabilir :D isterse 2593 isterse 8000 istersede 2545 :D
Adept
4.3
Yukarıda da söylendiği gibi, [SERVERS] altında tanımlanan iki sunucu da aynı ismi taşımamalıdır. Lütfen okuyunuz, bize aynı şeyleri bin defa söylettirmeyin.
ya ordaki xxxleri zaten o sansürlemek için sadece şimdi öyle yaptı bence :D vede Neran neden giremiyorlar port açık güvenlik duvarları kapalı neden acaba?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.