Beyler İlk YAzdıgı ŞEydeki Dogru Cpnnectiongde KAlmıyor AMa 2. Connectingde KAlıyorlar Bunun Nedeni NEdir Bütün Virus Programları HErşey Kapalı
Port kapalıdır.
Cok Güzel Olmus Walla
suicide Hayır Herşeyim Tamam Ama Servera BAglanıyor.Serverin İsmi geliyor Serverin İSmine Tıklıosun Client Patlıyor
Beyler Yaw Ben Kaydet Diyom ama hata veriyo hata şu

Please select a domain

ne yapcam yaw bi akıl verin!!!

Daha sonra eklenen mesaj 9 dakika

Bir Akıl Verecek Yokmu ha 1 tane daha sorunum var kapıları tabelaları playerler yürütüyo ondan static numarasını unuttum bilen varsa yazabilirmi?

Bu konu celeros tarafından düzenlendi(2005-09-25 11:22, 18 yıl önce)
Mustafalp : suicide Hayır Herşeyim Tamam Ama Servera BAglanıyor.Serverin İsmi geliyor Serverin İSmine Tıklıosun Client Patlıyor

Search alanına internal external yazıp aratın.
birde adsl rooterinkimi yazinda yapalim. bea olmadi bizde bunlar
wilbur : birde adsl rooterinkimi yazinda yapalim. bea olmadi bizde bunlar

Neyi yazalım daha ? :o_O
ya bende asus modem var onda postu nasıl accam telekom adsl .com da acıklama yok asus konusunda yardım pils
[url=https://www.google.com.tr/search?q=asus+modem+port+a%C3%A7mak&sourceid=mozilla-search&start=0&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:tr-TR:official]Tıkla[/url]
Silindi
Apprentice
0
eyw
amma karmaşık işler bunlar. YEni geldim maraştan anlamam u traştan felsefe bu!
ben bastan kaybediyorum bu no ip nini programi varya o programda hostun durumunu gosteren 3 sekil var birincisi turuncu gozluklu bi eleman ( host deactive ) digeri sari gulen bi surat ( host active ) digeride yesil bu surat ( buda hata var dmek ip ile ilgili ama ben o hatayi bulamadim daha dogrusu duzeltemedim. )
gençler sevabına bi el atsanız.. server ı kurdum,port falan.. uogateway den local server olarak açıp girebiliyorum,çar açıyorum ama ya entering britain yada creating caracter de takılı kalıyor. diyiceksinizki sphere.ini içinde ultima nın kurulduğu path c:\program files\ultima online..onu " c:\program files\ultima online 2d" yap(gerçekte oyle) fakat yine olmuyor bazı butonlarda [mega cliloc] stringld not found yazıyor.. şimdiden teşekkür ederim..
ID
Public Port - Start Public Port - End Private Port Port Type Host IP Address
[_______) [____________] [____________] o TCP [___________]
o UDP

Bİ yardım edin lütfen he birde benim işletim sistemi xp / home edition buna göre güvnlik duwarı firewall vs.vs.vs nasıl ayarlıcam acaba ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.