Silindi
Beyler ben arklarımın serverıma girmesi için www.no-ip.com dan bir üyelik aldım ve no-ip client inide indirdim girdim xxx.no-ip.org,2593 Die aldım ve sphere.ini'e onun ayarını yaptım

[SERVERS]
eDDa PvP
127.0.0.1
2593

eDDa PvP
xxx.no-ip.org
2593

[EOF]

ondan sonra server ı açtığım zaman en altta bu hatayı veriyor :

FATAL:Unable to bind listen socket xx.xxx.112.109 port 2593 - Error code: -1
FATAL:Server terminated by error -9!

2. bir sphere açılmadığından kesinlikle eminim bu hatanın port umun açık olmamasıyla bir alakası olabilir mi acaba ?

Yardim ederseniz cok sevinirim...
https://www.emuleturk.com/Port/PortAcma.htm Arkadaşlar Buyrun Portsorunuznuzu burdan hhaledin yani çok basit bi şekilde anlatılıo hmn hmn her adsl markası var ;) Şimdiden Bişi Değil...
Ctrl + Alt + Del Yap Figo1 Spheresvr.exe leri kapat bastan ac
[SERVERS]
Serverın Adı
127.0.0.1
2593

Serverın Adı
frozen.ipname.com
1468

Ben Arklarımın Gİrmesi İçin Onların Logininde

Loginserver=frozen.ipname.com,1468 Mi Yazcam ?
Loginserver=......İp No...............,1468 Mi Yazcam ?

İkisinide Denedim Olmadı Neyden Kaynaklanıyo Yardım Edecekler
[email protected] Ekleyin !
şey arkadaşlar ben dediğinizin hepsini yaptım fakat server açılmıyor run time error -9 veriyor neden acaba bi yardım edermisiniz

Daha sonra eklenen mesaj 14 dakika

FATAL:Unable to bind listen socket 88.224.19.147 port 6112 - Error code: -1

bu hatayı bendede veriyor herşeyimin tam olduguna eminim ama neyim eksik 2 tane sphere açık olmadıgındanda eminm

Bu konu !ÇaĞıN! tarafından düzenlendi(2006-10-28 22:10, 17 yıl önce)
Neophyte
-1.7
ben bi türlü açamıom yardım edin pls
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[SPHERE]
agree=1
ServName=Pramus Pvp
ServIP=127.0.0.1
ServPort=2593

[SERVERS]
Pramus Pvp
127.0.0.1
2593

Pramus-Pvp
xxx.no-ip.info
2593
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Böyle yapınca açılıyor
fakat arklarım serverin adına tıklayınca Disconnect oluoyorlar..

[SPHERE]
agree=1
ServName=Pramus Pvp
ServIP=127.0.0.1
ServPort=2593

[SERVERS]
Pramus Pvp
127.0.0.1
2593

Pramus Pvp <--------- [ ( - ) Yok ]
xxx.no-ip.info
2593

Burayı serverin adıyla aynı yapıncada
FATAL:Unable to bind listen socket 88.232.72.79 port 2593 - Error code: -1

Hatasını verior ... yardım cı olursanız çok sevinirim..

//////////////////////
///Head Hunter///
//////////////////////
Adept
4.3
Sunucuların adları farklı olmalı. Aynı olursa hata alırsın. Arkadaşların alttaki sunucuyu seçmeleri gerekiyor.
thnxx
Anlayamadığım bir durum var herhalde ondan çalışmıyo U.S Robotics gateway modemim var port ayarlarını eMule'un sitesinden gösterildiği gibi yaptım ama ayarlarda port adresleri daha farklı gözüküyo.Portu ayarlayamıyorum herhalde error 9 veriyor
https://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

Burdan istedigin marka modemin hangi oyunda nasıl ve hangi portların acılacagı resimli olarak anlatılmakta.
[SERVERS]
PoseidonUo
127.0.0.1
2593

Poseidon
xxx.no-ip.biz
2593

[EOF]

sphere.ini de böyle yazıyor fakat error -9 veriyor.
ya ben portu falan herseyi actım fakat programı calıstırıyorum sonra res atılorum bakayım ip degisecekmi die degisiyo ben onu anlamadım nasıl sabit yapacam edit kısmından uyeligimide giriyorum ama res atınca degisiyo
HerŞeyi Ypatım Sphere Acılıyo Ama client Donuyo Neden Ya Bi Yardım Pls :( :( :'( :( :( Msn : [email protected] yardımm :(
Arkadaşlar hiç bi yerde bulamadım benim modem Starcom Adsl 2+ Router Port ayarlarını anlatırsanız sevinirim buraya yazın Please

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.