Bu bonus hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi? Scpsi nedir? Ayrıntılı anlatabilirmisiniz?
Mf silahlarına özel diye biliyorum.
Kendine çekme bonusu çift el silahlarda oluyor ama script ne nasıl calısır yardımlarınızı bekliyorum
Adept
4.3
Kendine Cekme bonusunun nasil calistigini aciklarsan, bilmeyenler icin.
bildiğim kadarıyla oyuncuya vurdugunda hemen dibine çekiyor çift kare oldugu icinde vurdukca cekiyor şans şansı.
evet onun gibi birşey paradarbe gibi bir bonus, çift el silahlar çift kare vurudugunu düsünürsek, vurdugun zaman yanına cekiyor adamı, birkaç serverın sistemlerinde gördüm.
kolay bişey istiyosan

on=@hit
if (rand(10) == 1)
act.p <p> // src de olabilir
endif

eğer tam üstüne değil olduğu yere göre bir kare yakınına çeksin istiyosan dir ile yapacaksın. Onuda akşam yazarım...
saol dostum, basit birsey olmasın butun olasılıkları yazabilirsen süper olur. nasıl paradarbe bonusu oluyorsa, kendine cekme bonusu oldugu zamanda adamı yanına ceksin..

Bu konu conqi tarafından düzenlendi(2010-01-19 17:09, 14 yıl önce)
[Events e_kendine_ceker]			
On=@Hit
if (<src.flags>&statf_stone) || (<src.region.safe>)
return 0
elseif (<findlayer(1).type> == t_weapon_fence) && (<fencing> >= 98.0)
if (rand(6) == 1)
src.damage {2 4}
src.hits (<src.hits> - 7)
src.skill fail
src.go <p>
src.sayu * Kendine Çeker *
return 1
endif
endif
tsk ederim lethe
simdi adamı icine mi cekiyor yoksa 1 kare yanına mı?
bide Sadece bütün çift el silahlarda olmasını mümkün mü? anladıgım kadarıyla sadece fence silahları olmus. sadece bütün çift el silahları olması mümkün mü?
fixe şöle ekle

on=@hit
if (<argo.range> > 1)
xxx
endif

dir olayını da şimdi uğraşamayacağım bilen varsa yapar kendimi iyi hissettiğimde bu başlık altından yazarım
Farklı bir sistem =)
ilk defa duyuyorum la keşke deneme imkanım olsaydı şu anda merak ettim :d

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.