Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaşlar ben koşarak bow atan bir bow yapmak istiyorum eventini bir türlü ayarlayamadım nasıl yapıcam ??
ölüm makinası yaratmak istiyosun yani :D
ahaha düşündümde gerçekten iyi olur.
Yoo normal bow damage de olucak mana yiyicek mana demek warriorların en büyük zaafı
mana wariorların en büyük zaafı ? dur şu cümleye bi daha gülmek istiyorum :D
Zaafı değil mi sence ? Warriorda medit yok , 25 mana var? konsantre mantığı var? sürekli combatda oluyor ? Bence hesaplamadan güldüğün için bu yorumuna bidaha gülmek gerekiyor gibi :)
arkadaşlar neyse yardım edicek yokmu
En basit örnek bir büyücü ile bir savaşçının karşılaştırılması olmaz mı ? Savaşçılar zamanını vücutlarını ve savaş yeteneklerini geliştirmek için kullandığından zihinsel olarak daha düşüktür.Büyücüler ise tam tersidir

Edit : Marlock neye göre güldüğünü açıklarsan o konu üzerinde yoğunlaşabiliriz ^^

Bu konu Kimimben tarafından düzenlendi(2010-02-02 20:34, 14 yıl önce)
arkadaşım 25 mana'yı çalsan nolcak afedersinizde magelerin en büyük zaafı olmicakmıydı o ?
:/

Yayı kullanan bir savaşçı var.Ultimada ki düz mantık ile yaratıldığını varsayalım (100-100-25).Buna göre 25 büyü gücü var ve yayı her kullandığında büyü gücünden 10 eksiliyor.Sence bu 100 büyü gücü olan büyücünün zaafı mı yoksa 25 büyü gücü olan savaşçının zaafımı ?

Bu konu Kimimben tarafından düzenlendi(2010-02-02 20:47, 14 yıl önce)
ARKADAŞLAR ! tartışmaya cevirmesek ??
arkadaşlar fazla uzatmayında yardım edin yeni bir tartışma konusu açmayalım
pardon koşarak "bow" nasıl atılıyo
Shaziment : pardon koşarak "bow" nasıl atılıyo

Marlock : mana wariorların en büyük zaafı ? dur şu cümleye bi daha gülmek istiyorum :D

hhahahahahaha çok güldüm :D
Öncelikle, Bütün yorumları okudum hepsi gereksiz.

Bu sistemi yapabilmek için kafamda oluşan tasarım bahsedilen bow eğerki özel olucak ise yani belirli bi bow.

Bu itemi eline aldığında equip olarak kontrol ettirip event verebilirsin.

bu event içinde attack kısmı oluşturup o kısımda manayı sorgulatabilir ve karşı tarafı (act) olarak kontrol ettirip damage verebilirsin.

eğer sorduğun soruyu anlayabildiysem böyle birşey yapabilirsin.

Takıldığın biyer olursa yardımcı olurum burdan

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.