ciddi misin lan ? adam koşarak bow diyo
herkezin kendıne gore fantezisi var yeğen =D
yanlış hatırlamıyorsam ki %90 hatırlamıyorum.. runwithbow tarzı bi flag var playerda zaten.. event mevent ne ugrasıyorsunuz.. itemi equip edince flag 1 unequip edince flag 0..
on=@equip
src.flags |= statf_archerycanmove

on=@unequip
src.flags = <src.flags>&~statf_archerycanmove
Arkadaşlar çok imkansız veya saçma bi olay gibi bakmışsınız olaya noir de veya gamers zeus da bir dönem yapılmış bir şeydi bu noirde ise Leon jade gelince yardımcı olucaktır imkansız bir şey değil imaginary de daha önce dibinden ok atma aktif edilmişti
Gilbertt : ciddi misin lan ? adam koşarak bow diyo

gayet olabilir niye olmasın warriorlar için manadan yiyecek okadar fazla damagesi olmayacak gayette iyi
Xantier : on=@equip

on=@unequip
Galroas :
Gilbertt : ciddi misin lan ? adam koşarak bow diyo

gayet olabilir niye olmasın warriorlar için manadan yiyecek okadar fazla damagesi olmayacak gayette iyi

Fikir güzel olabilir orda söylenen şey BOW=yay, yay atılmaz ok atılır yay gerilir bunaydı büyük ihtimal o laf :) Ayrıca mesela damagesi olmaz damagei olur okunuşa göre ek getirilir. Yada drek Türkçe "ZArar" diyebiliriz. Bunu forumda çok gördümde konu açılmışken söyliyim dedim. Kimisi GATESİ diyor kimisi ROBESİ diyor gül gül ölüyorum :) Ya Türkçesini söyleyin yada direk orjinalini koruyup ek getirin yoksa devşirme gibi görünüyor :)
Xantier :
Xantier : on=@equip

on=@unequip

bunu eklediğimde ise koşarak "OK" atmıyor
dur daha scpsi var onun :D
[itemdef i_kosarak_bow]
id i_bow
name Running bow

on=@create
color 0786
hitpoints 1000

ON=@Equip
SRC.FLAGS |= statf_archercanmove

ON=@UnEquip
SRC.FLAGS &= ~statf_archercanmove

[EVENTS e_archercanmove]
ON=@HitTry
IF (<FLAGS>&statf_fly)
   TAG.Running = 1
ENDIF

ON=@HitMiss
TAG.Running =

ON=@Hit
IF (<TAG0.Running>)
   MANA -= 7
ENDIF

budur ?
laflarına dikkat et uyarı - 2

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2010-02-03 20:47, 14 yıl önce)
Ya bu bir yardım konusu TARTIŞMA ve KÜFÜR konusu değil lütfen saygılı olun biraz birisine hakaret edemezsiniz afedersiniz siz sadrazamın sol t...ğından mı düştünüz ? lütfen tartışmayı bırakın YARDIM edin
ulan ne adamlarsınız o yorumu roberte yazmıştım alakasız bir şey anlattığı için anlama kabiliyetinize ..
Marlock :
Kimimben ::/

Yayı kullanan bir savaşçı var.Ultimada ki düz mantık ile yaratıldığını varsayalım (100-100-25).Buna göre 25 büyü gücü var ve yayı her kullandığında büyü gücünden 10 eksiliyor.Sence bu 100 büyü gücü olan büyücünün zaafı mı yoksa 25 büyü gücü olan savaşçının zaafımı ?

ya mal bebe blackrock set ile büyü mü atıcak zekana s..çim

ahah marlock pislikleşme :D dalga geçeyim derken alay konusu olmuşun kapa çeneni çekil köşene

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.