Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

ne ilginç adamlarsınız yahu.mana yiyecek demiş mana yyemesi demek vurdugunda, vurduğu kişinin manasını dusurmesı demek degılmıdır?bir mf silahı için biz "stam yiyo" demiyor muyuz?
"mana demek warriorların en büyük zaafı " bu cümleyi hala anlayabilmiş değilim zaten :) ha mind blast(por corp wis) için diyosanız o büyü manaya göre değil int e göre damage vermekte.ha mana götürsün 2 ok atabilsin diyorsanız ne ugrasıyonuz bi bow yapmak için.kimse kullanmaz ki o bowu zaten :) ben şahsen koşarak 2 ok atabilmek için bowa para vercegime 3 tane deadly poi alır daggerıma sürerim adamı bıcaklarım daha mantıklı (ki yaptım da :)):)
bu arada yapmak istediğiniz "koşarak bow atmak" mı "koşarak arrow atmak mı" biri bana açıklasın lütfen :S :)

Bu konu Shaziment tarafından düzenlendi(2010-02-04 00:41, 14 yıl önce)
shaziment:
bu arada yapmak istediğiniz "koşarak bow atmak" mı "koşarak arrow atmak mı" biri bana açıklasın lütfen :S

alkışlıyoruz.
Ben açıklamak isterim:

Koşarak OK Atmak

Nasıl yapıldığınıda buldum arkadaşlar yardımcı olayım

// Extra combat flags to control the fight (default:0, 0.55i compatible)
// COMBAT_NODIRCHANGE              00001 // Not rotate player when fighting (like was in 0.51a)
// COMBAT_FACECOMBAT               00002 // Allow faced combat only (recommended)
// COMBAT_PREHIT                   00004 // allow prehit for close combat. first hit is instant (delay 0.1sec)
// COMBAT_USE_RESISTANCE           00008 // use character props RES* against oldfashioned damage types
// COMBAT_SPECIALDAMAGE            00010 // use character tags TAG.*DAMAGE to apply additional damage
// COMBAT_DCLICKSELF_UNMOUNTS      00020 // unmount horse when dclicking self while in warmode
// COMBAT_ALLOWHITFROMSHIP         00040 // Allow attacking opponents from ships
// COMBAT_OSIDAMAGEMOD             00080 // modify weapon damage OSI-style (taking anatomy, tactics, lumberjacking into account)
// COMBAT_ARCHERYCANMOVE           00100 // firing bow while moving
// COMBAT_STAYINRANGE              00200 // abort attack swing when out of range instead of waiting to come back in range
//
// COMBAT_STACKARMOR               01000 // If a region is covered by more than one armor part, all AR will count
// COMBAT_TARGETTEDHIT             02000 // Allows setting of preferred hit area by TAG.HITPREFERENCE
//CombatFlags=

sphere 56b kullanıyorsanız sphere.ini içerisinde CombatFlags yazan satırı bulup yukarda gördüğünüz Combat_Archercanmove sayısal verisini şu şekilde eklemelisiniz

CombatFlags=0100

Teşekkür ederim umarım işinize yarar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.