Ya Arkadaşlar Benim 56b Spherede Bir sorunla karşılaştım.
Sphere Dunyasının heryerini PAZAR daymışım gibi gozukuor.
yani Ceset açılmıyor. Rune Book açılmıyor. --Pazar Alanında Bunu Kullanamassınız-- hatasını veriyor. 10 dk once hiç bir şey yokken şimdi tum dunya pazar bunu halletmenin yollarını cok aradım bide size danışayım dedim

[img][/img]
aqa ben derim ki pazar alanı yazan scp bir sil birde pazar vendorun scp sil derim bide öle dene.. aynısı bana da olmu$u.. cvp yaz
Regionları ayarlarsan iyi olur sanırım oradan kaynaklanıyor.
Silindi
Members
0
Demekki Charinda Pazar Eventi Var Pazar Eventini Silersen Sorun Kalmaz Ornegin ..
.events -e_xxx
xxx yazan yere kendi eventini yazicaksin ..
Yav bir arkadaş da .events dedi ama işte kendi eventsimi bilmiyorum pazar ile ilgili. Pazar eventi nerde bilmiyorum.

Peki Regionları nasıl ayarlıcam ki?

Slencer , Pazar Vendorun Scp ini silersem baska nerden bulucam eskisini?
.show events
Silindi
Journeyman
6.4
Regionla Bir Alakasi Yok Eventle var
eventlerine bakmak icin .show events baskasina bakmak icin .xshow events
regionlarida soyluyum yinede
.region.guarded 0 guardlari kaldirir
.region.safe 0 safeyi kaldirir 0lari 1 yaparsan safe ve guard gelir ..
Butun eventslerimi sildim hala aynı şey diyor Pazar Alanında Rune Book Kullanamassınız..! Help Me..

Bide Ben .region.safe 1 cekiyorum tmm işliyor Fakat Bir sure sonra etkisi geciyor. Aynı .region.guarded da oyle sehirlere 0 cekiyorum bir sure sonra geciyor Bunları bulamadım safe deed koydum neye fayda.

Pazar vendorla ilgili herşeyi sildim. Butun eventslerimi sildim yinede bişi yok.
Ben Ownerla girdigimde Sadece Rune Book acamıyorum. Ama playerla Girdigimde Hem Rune Book Hemde Cesetleri Yagmalayamıyorum.
Ama owner Charda Cesetleri acıyo??
Neophyte
26.6001
Map scriptini kontrol et, runebookun triggerlarını kontrol et
Rune Book triggerları nerrden bakıcam?

[/img]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.