arkadaşlar ben evimdeki serverle gene ilgileniyordum bişiyi atlamışım bu renkleri bende sürekli siyah gösteriyor aca bildiğiniz bi scp varmıdır renklerle ilgili yada bi düzeltme...

şimdiden teşekkür ederim
Hues.Mul ile alakalı bir sürü konu açıldı kapandı lütfen birini bulup ondan yararlanın.
ben kimi bulucam bana biri yardımcı olsun ne yapıcam adım adım yazsın sevinirim
hues.xxx dosyasını al bi serverın hues.mul olarak degiştir
hmm bi hues.mul buldum ama site anlatılan konudaki renklerle uğuşmuyor bu dosyadaki renkler ne olucak ?
bak örneğin hues.acn die bi uzantı var ultima online klasöründe onu kopyala başka yere ismini .mul yap kaydet uo nun içine at sorun kalmaz
bende onu denedim ama gene olmadı buradaki konuda 2. resimde 2999. renk kahve rengi ve tonu olucak ama bendeki simsiyah neden acaba bi çözüm lütfen
renk simsiyahsa demekki hues.mul olmamış demektir....hues in uzantısı ne ise onu .mul olarak değiştir ve ultima nın içine at ve çıkan soruya onay ver
bende onu yaptım ama olmadı olmadı olmadı bana yardım lütfen

korktuğum başıma geldii erişilemez dos diyor senin dediğini yaptım ama işte çook kötü olduu

Bu konu legolas_20 tarafından düzenlendi(2009-01-14 21:42, 15 yıl önce)
dosyayı kesip mi yapıştırdın yoksa kopyalayıp mı yapıştırdın?? bence kopyala diyerek yap.
geçti borun pazarı ohoo yaa bişiler yaptım dediğini yaptım ama artık o dosyada erişim yok engellenmiş yada kitlenmiş ben bişi yapmadım onu biliyorum :D napalım uo silip geri yüklicez artık :D
evt bu durumda uo yu silip kurman lazım başka çaresi yok.
bunu biliyorum :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.