başlıkta belirttiğim gibi scripter arıyorum iletişim = [email protected]
RP için sistem yazmaya gerek varmı?
koptum süperdi :D:D başlık süper süper :D:D rp shard yazabilen arkadaş varmı ? :D:D

abi şimdi şaka bir yana rp shard için hiçbir sisteme gerek yok gerek olan sistemler scripts bölümündemevcut :)
bak yazıorum

RP Shard
:D
puhaha :D
Arkadaşlar alayci tavriniz nedir anlamiş degilim.. Sonucta siz anladiniz mi ? Anladiniz uzatmanin anlami yoktur...

Aradigini bulman dilegiyle...
hakikaten.söylemek istediğini anladıysanız sorun yok.anlamadıysanız bilemem (!)
yardım etsen bi dert etmesen bi dert gitsen tmm ben yardım edicem hemen der sen bana scpleri yolla sora hostu kiralicam :D yeterince anladınıs dimi
Bu şekilde kimsenin eline bişey geçmez. Arkadaşı küçük düşürmek gibi bi niyetiniz mi var. Adam bilmediği bir konuda yardım talebinde bulunuyor. Gereksiz yazılar yazmaya ve insanları küçük düşürmeye kimsenin hakkı yok.

Arkadaşım sende bana kalırsa dökümanları biraz incele. Daha sonra scripts bölümünden scriptler indir.
evt malesef bazı insanların amacı karşısındaki insanları küçük düşürmek.Kendileri pek bişey olmadıkları gibi bide karşılarındaki insanlara gülüyorlar bence bu hareketler çok yanlış ;)
Bakın beni yanlış anlamayın benim amacım küçük düşürmek değil , garip geldi. Ultima online için olan Role Play sunucularında pek sisteme gerek yok gibi.
Konu senle alakalı deil zaten Xanti. Sen gayet basit söylemişsin buna gerek olmadığını. Ama bazı kendini bilmezler gırgıra vurmuş işi.

Bana kalırsa yardım isteyen arkdaş, Rp den kastı sistemlerdi. Farklı sistemler istiyor sanırım playerlar arası ilişkiyi güçlendirecek. Yanlışsamda anladığım bu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.