Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar hepinize merhabalar benim size söylemek istediğim şudur... Runebook sistemimde bug var mesela ben kal ort oldum yada gate açtım tam kal ort port yazarken kafamda yada vas rel por biri büyü atınca bazen fizzlemiyor.

Bazen ise fizzliyor ama adam kosarak makro yapınca runebooku paso acıp kal ort olunca ust uste üstünde 50 tane kal ort por yazıyor ve pat diye beklemeksiniz 5 veya 6ıncı kal ort portunda direk uçuyor bu bugu nasıl yapabilirim.. yapamaz isem başka runebook sistemi kullanıcam ama regsiz işlem gormesini istiyorum nasıl olucak reg isteme yerlerini silincede sistem bozuluyor biriniz akıl versin bana...
"Fix.scp" de büyü ayarlarını yapman lazım...

On=@SpellCast
if (<src.findid.i_rb_delay> || (<src.findid.i_rb_delay2>)
	src.sys_error Runebook kullanirken buyu atamazsiniz.
	return 1
endif

gibi
Arkadaşım zaten yapılı ve bahsettiğim bug ile senin o bana söylediğin kodun uzaktan yakından ne alakası var ?
Kal Ort olan adam büyü atıyor demiyorum ki ben kal ort olunan adama büyü atınca diyorum ?
Hmm... Yanlış anlamışımda bu sinir nedir? Yardım etmeye çalışmıştım...
Sinir değil şaşırdım yani dedim hani benmi yanlış yazmışım kusura bakma sabahtan beri bunla uğraşıyorumda... Saol yinede.

Yokmu anlayan yav. Bir cevap bekliyorum arkadaşlar...
Runebook script'inizi buraya koyarsanız yardımcı olabilirim.
Sana PM atsan olmaz mı scripti kardes ??
Çok özel bir script mi ?
Master
59.2997
Runebook scriptini koymadan insanların nasıl bir yol izleyerek sana yardımcı olmasını bekliyorsun :/
Arkadaş reklam olmasını istemiyor olaibilir.
Nasıl yani ?
Sen muayene olmadan teşhis konulmasını istiyorsun.Bütün scripti koymasanda bari gitmek istediğin yerin tuşuna basınca altında tetiklenen kodu yaz ki birileri sana yardımcı olabilsin.
O scripti bence kullanma dostum. Reklam gibi olmasın ama s-w 'Mac-Fusion' un yayınladığı script anladığım kadarıyla ve o script birkaç yerinden eksik daha standart bir script kullanman senin yararına olur. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.