Arkadaşlar +lı ları Renklendirmek İstiyorum Nerden Yapabilirim.. Birde Char Açılışında Nujelm'e Atıyor Onun src.gosunu Değiştirmek İstiyorum Onuda Nereden yapacağım.. Açıklayıcı Bir Şekilde Anlatırsanız Çok Sevinirim İyi Akşamlar...!
Sağ Üst Tarafda Arama Butonunu kullan.

Herşey Mevcut.

Adeta Siğirli Bir Boşluk Gibi..

Google'den daha geniş..
Mynet'ten Daha İçerikli..
Microsoft'dan Daha Hızlı..

Daha ne duruyorsun..

Aratsana Hadi Ne bekliyorsun..
bak sen 55r mi 56b mi kullanıyorsun eger 56b kullanıyorsan scripts>map>mappoints0.scp ye gir starts war ordan ayarla onları.. +lıları renklendirmek içinde scripts>items>sphere_item_magic_weapon.scp al bak bu scriptte war ama 55r ise onun hakkında bilgim yok...

@mthN
nie polemik yaratıyorsunki ?! madem mesaj yazmak istiyorsun neden adamın sorusuna cevap vermiyorsun... sen hiç böle sorular sormadınmı ?? ben sordum ve soruyorumda belki adam aradı fakat bulamadı...
Benim Sphere 55r4 ikissyoudie12 Sana teşşekür Ederim mthn Sende Saçma Saçma Konuşma Aramasam Buraya neden Konu Açayım Ben Beleşci Değilim Aradım Ama 56b ninki vardı Bulamadım Anladınmı..!!!!!!!!!!!!!!
Şimdi arar bulur Kapak ederim seni hasta Etme akşam akşam.

Kim Polemik yaratıyo adama bak.

Doğrusunu öğretiyoz.

Senin Gibi Hazırcılıgı öğretmiyoz..
Bak Yine Aynı arkadaşım YOoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk Küfürmü Ettircen 56b var 55r4 Yook Anlatamıyorummu Ya Ooff oofff
hazırcılık degil bu adam yenidir fazla bilmiyodur aramıştır belki bulmuştur fakat yeterince açık degildir ve anlamamıştır...
Sie be maL.
Sırf Soru Sormak için buraya üye oluyonuz.

Meslek : Oto Hırsızlığı.

Töbe töbe.
Yanlıs Bilmiyorsam Silahının Rengini "sphereitem_magicweap.scp"den değiştiriyorsun.

Oyun Açılışında gitmesini istediğin yer ise,"Spheretables.scp"de

[STARTS]	// new client
Yew
The Sturdy Bow
567,978,0
Minoc
The Barnacle Tavern
2477,407,15
Britain
Sweet Dreams Inn
1496,1629,10
Moonglow
The Scholars Inn
4404,1169,0
Trinsic
The Traveller's Inn
1844,2745,0
Magincia
The Great Horns Tavern
3738,2223,20
Jhelom
The Morning Star Inn
1378,3817,0
Skara Brae
The Falconers Inn
594,2227,0
Vesper
The Ironwood Inn
2771,977,0

Böyle bir yer var ordaki rakamları kendi istediğin yere doğru yönlendir. (Örn:2565,365,20) gibisinden ok?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.