ben 16 ile 18 yaş arası scripter arıyorum.(sphere).şimdilik bedava çalışıcak scripter lazım.ileride eğer server daha rağbet gorerse maaşlı bile yapabilirm.Şimdilik işi zevkine yapan scripter arıyorum.

İlginiz için teşekkürler.

[email protected]
öyle bedavaya bulucağını sanmıyorm ama neyse işallah bulursun
arkadaşım hiç bi scripter bedava çalışmaz benden sana küçük bi öneri.
Bulman Dileğiyle..
Normal yaşa bakmanı tavsiye etmem.Kimisi var 24 yaşında sadece script editliyor.Kimisi var 13 yaşında full script yazıyor.
Some_one : Normal yaşa bakmanı tavsiye etmem.Kimisi var 24 yaşında sadece script editliyor.Kimisi var 13 yaşında full script yazıyor.

+1 :D
Kızılay bedava VPS falanmı dağıtıyor son 1-2 haftadır günde 3-4 tane scripter aranıyor gibilerinden başlıklar açılıyor birde Türkiyede kriz var diyorlar Peh!
Bencede Server Açıpta ne olucak ki.Bir sürü server var onlarda oynamak daha Eğlenceli.Salla GitsiN.
Reklamın iyisi kötüsü yoktur diyerekten kuralları hiçe sayarak reklam yapmak terbiyesizlikten başka birşey değil
scripter kendine güvenmiyosa ve tecrübe kazanmak istiyosa para almaz. Para alanlar daha çok tecrübenin hat safhasındakiler :D
Novice
-0.500001
Bu Aralar Scripterlerin isleri Yogun :] Quester Olmak Daha Zevkli Gelior Bana Arayan Varmı :]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.