56b, 55 revision serilerine nazaran silahlarda

dam
speed

gibi nitelikleri birebir eşdeğerlilik gösteriyor.. Yani 55r deki speed ve dam lerini 56b ye göre çok fazla olabilir. Bunuda belirtmek istedim
Legend : Neran

staffların cikarttigi item'in uzerine isim yazan fln bir kod vardı on=@creater gibi birseydi command'a falan ekliyorduk bulamadım ve nasıl kullanabilecegimize dair bir örnek verebilirmisin ?

" on=@itemcreate " ile yapacaksınız..
" on=@itemclick " trigger'i altından if ile sorgu yaptıracaksınız..
Death Bringer : pickaxe'ın bulunduğu scripte gel

on=@create
hitpoints 5

yap bir süre sonra parçalanır.

yaptım olmadı :(
neyse cezanı almışsın zaten,teşekkürler.
Bendende bir sorun var beyler,

dex 100 olmasına karşılık hangi silahla vurursam vuruyum, aşırı yavaş vuruyor. sebebi nedir ?
Hp-Nexiel demissınkı 56b de hata olmuyo bızım scp lerden sorunlar olusuyo ama ben U-s deki 56 beyi simdi indirdim ve kurdum buna nazeren assagıdaki hataları alabiliyorum ne bicim is soler mısın ?

WARNING:'save/spheredata.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheredata
WARNING:'save/spherestatics.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spherestatics
Loading save/sphereworld...
ERROR:(sphere_item_profession.scp,2563)Undefined keyword 'RESOURCES3'

Evet yanıt bekliyorum :)
1.= arkadaşım save dosyasını aç içine spheredata.scp diye bir metin belgesi oluştur içine sadece [eof] yaz.
2.= arkadaşım save dosyasını aç içine spherestatics.scp diye bir metin belgesi oluştur içine sadece [eof] yaz.
3.= arkadaşım sphere_item_profession.scp ye gir cfrl+g ye bas 2563 bunu yaz tamam a tıkla RESOURCES3 bu satırın başına // koy
Saol arkdasımda ben Hp-Nexiel'e normal 56b de sorunlar olabıldıgını gostermeye calıstım :)
arkadaşlar sorunuma bakarmısınız ?
teşekkürler :D
beyler benimde bir sorunum var 56b de ve çözemedim. scriptlerle alakalı değil. yazı yazıyorum gönderiyorum. gönderince yazı gözüküyor fakat yazı yazdıgım zaman yazdıgım yerde yazı gözükmüyor. Acil Yardım edermisiniz. yazı rengiyle alakası yok. Acil Yardım lazım..
Ryser : Hp-Nexiel demissınkı 56b de hata olmuyo bızım scp lerden sorunlar olusuyo ama ben U-s deki 56 beyi simdi indirdim ve kurdum buna nazeren assagıdaki hataları alabiliyorum ne bicim is soler mısın ?

WARNING:'save/spheredata.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spheredata
WARNING:'save/spherestatics.scp' not found...
WARNING:Can't Load save/spherestatics
Loading save/sphereworld...
ERROR:(sphere_item_profession.scp,2563)Undefined keyword 'RESOURCES3'

Evet yanıt bekliyorum :)

bu 56b sorunu değil zaten sen scplerini tamamlamadan server acarsan bütün releaselerdede bu hataları alırsın :D

bu başlık çok yararlı olmuş emeklerinize sağlık.
slm arkadaşlar ya ben daha yenıyım de bırazcık bılgılendrrmsnz scriptleri not defterine yazdktan sonra scriptlern içine atıyoruz ama spherede nasıl aktif edıcez ne seklde bılgılendrrmsnz ????
Merhabalar arkadaşlar ben 56b kullanıyorum ve herşeyi en başından kendim yapmak istiyorum fakat şu vendora çift tıklayınca açılmasını ve vendorun banka parasını bir türlü çözemedim. Player eventimde yok henüz vendor menülerini yeni düzenledim ne yapabilirim bununla ilgili siteyi araştırdım fakat bir şey bulamadım.

Şimdiden teşekkürler :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.