Silindi
Armi Kanka Eline Sağlık....... Ha bide ayrica artik eskisi gibi sabah akşam ilkindi yatsi scprt yazmaya gerek yok yükle bi program tmm her şey hazır Serverin adını İp yi ve Arka plan resmi bide stili seçip tamamma basıyorsun sonra direk dalıyorsun server'a sonra girdiğinde sana kalmıs olan sadece (ayrıca bu komut yeni eklenmiştir) .serv .allclients connect komutunu kullanarak Server ı resmen acıyorsunz Armi eline sağlık ama uğraşmaya deymez...Ha bide Gm olmak içinde.. .myowneryou 1 yazıp çıkıp gircen yazdıklarımı yapmak için sadece www.myuo.com adresine bağlanmanız yeter ordan Edit My Client Programını İndirip Ultima Online Ordamına kafadan Dalcaksınz......
M y N E T M a s t e R

Hayır Olsun Şimdiden.....................
Silindi
Ya Serveri Kurdum İyi Güzel Çalışıo Ama Benden Başka Kİmse SErevra Giremio Nasıl Giercekler !!!
:gormeBende de bole bı sorun var server ı actım Gm owner olarak gıremıyom server a ve benden başkası gıremıyo server a bu konudada bı kaç bişey yazarsanız ıyı olur !!!!!! :gorme
Silindi
Members
0
baq ark lar1na söle girsinler
Ya bendede şu error -3 hatasını verdi
Sphere 55r4.0.2 yi indirmeden önce bişi yoktu indirdim yazılanları yaptım ama bu seferde o hatayı verdi..
Yardımcı olurmusunuz...

Bu arada selamlar yeni geldim ben =)
Once a.s
sonra o hatayi vermesinin sebebi sphere.ini ye agree=1 yazmamış olmandir
sphere.ini de

[SPHERE]
AGREE=1

yazilcak.
Hoca error -3 hatası bende C:Sphere:Sphere kurduğumdan dolayı olmuştu ama C:Sphere diye yapınca hata wermedi ama ben yeniyim sizden iyi bilemem :)
Yeah : Hoca error -3 hatası bende C:Sphere:Sphere kurduğumdan dolayı olmuştu ama C:Sphere diye yapınca hata wermedi ama ben yeniyim sizden iyi bilemem :)

C:Sphere ;) Slash nerde :o_O
Ellerine Saglik vallahi cok gerekLiydi... Ne kadar teşekkür etsek az gelir galiba.. :)
Pardon ¿ Anlamadım ne demek istiyorsun ¿ :zipla
yaa çok saol armi ama 1 sorunum daha var ..
www.whatismyip.com adresinden aldım i.p. yi ve arkadaşıma gerekli şeyleri yaptırdım ama genede giremiyo kimse..server kapalı diyomuş..
Bunada bi yardım ederseniz sevinirim
///////////////////////////////////////////////////////////////
//////// Connection Information
///////////////////////////////////////////////////////////////

[SERVERS]
Kendim buraya gircem
127.0.0.1
2593

Disardan girecekler
whatismyip deki IP adresin
2593

[eof]

Sphere.ini de en alta 2.serverını yaz dışardan girecekler bu servera girecekler.Sen 1.serverdan gireceksin.Onlar 2.den.
Peki Arkadaslar bu dısardan girme olayında Firewall Açmak felan diolar onu yapamadım ben modem ip'sine girdim ama port ekleme işini yapamadım . Sadece Spherede ki bu ayarı yapmama yeterli olur mu ?
Tabiki Firewallı kaldırman gerekiyor.Yada Portların giriş çıkışlarına izin vermelisin.Adı üstünde zaten Ateşduvarı ;) Modemin ne marka bilmiyorum.Kullandıgın antivirus programınında Firewallı varmı bilmiyorum.Ama WinXp Prof kullanıyosan Windowsun kendi firewallını kaldırmakla başlayabilirsin.Bu kadar ip ucu yeter gerisini arastırarak cok rahat bulabilirsin.
ya -3 die hata verio forumda yazıln her şeyi yaptım olmuoooooooo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.