ya hangi komutla adam rezlenir? :D oldumde birasçık :D
Silindi
Members
0
.xresurrect veya .info dan ayarlayarak
peqi birşeyi nasıl silicez

ya bole teker teker deilde butun bildiiniz komutları yazabilirmisiniz işiniz yoksa??
arkadaşlar bu şekilde kurulmuş bir serverde sadece tek kişi mi oynanıyo ben arkadaşlarımla oynamak istiyorum burdan sonra nasıl yapıcaz bir bakın psl dahada yardımcı olabilecek birileri varsa [email protected] [msn] adresinden olaşsınlar
linklerin çoğu gitmişmi yoksa sorun bendemi:selektor
beyler basladım ama gm olmazıyorum
Silindi
Members
0
Of sana milyonlarca şey anlatıcam şimdi hepsini yap. Umarım yapma işini becerebilirsin.

1. Sphere'e account (accnamein) plevel 7 yaz.

veya

Account Master kullanıyorsan ondan ayarla..

2. Bunu yaptıktan sonra Resync at ve Save al. Şimdi onlar nedir nasıl yapılır diye sorarsın. Ilk önce Sphere'e r yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Sonra tekrar aynı işlemi yapıyoruz. Böylece Resync atmış oluyoruz. Sonra Sphere'e save yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz. Böylece resync atmış ve save almış oluyoruz.

3. Yukarıdaki iki işlemi bitirdikten sonra serverımıza giriyoruz. Oyunda .gm yazıyoruz ve GM oluyoruz.

Bu kadar bu 3 işlemi başarabilirsen ki sende bu yeteneği görüyorum, GM olucaksın :alkis
bunlarıda yapamazsan UO klasörüne geliyorsun ve shift tuşuna basılı tutup delete tuşuna basıyorsun. Sonra aynı işlemi c:\sphere klasörüne uyguluyorsun ve GMnin kralı oluyorsun.
arkdaşlar tamamda ben nerden owner acc alıcam arkdaşın verdigi linkler sayfa görntülenmiyor diyo sonra ana sayfaya yönlendiriyor nolursunuz yardım edin
arkasdalar sphere _55i win32 ti calıştırıyorum
serverterminatet 3 diye hata verıyo ustte bu yazılı aynen

ERROR:(sphere.ini,16)Undefined keyword 'AGREE'
WARNING:'c:\sphere\scripts\spheretables.scp' not found...
FATAL:Error opening table definitions file.
FATAL:The sphere.INI file is corrupt or missing
FATAL:Server terminated by error -3!
Sphere Version 0.55i [WIN32] by www.sphereserver.com
Compiled at Apr 13 2001 (17:55:51)

ne yapmam gerekiyo acil yardım edermısınız arkadaslar!!:(
Silindi
Members
0
@izmirlii Oncelikle 55r4.0.2 ye geç. Scripts bölümünde var. Sonra Script Pack indir üstüne at ikisinide sphere klasörünün. Bu sorunlar hallolur.

@Swylen sphere konsolunu aç.

account add (accname yaz) (sifre yaz)
örn: account add asd 1

sonra

account (accname) plevel 7
örn: account asd plevel 7

yaz sırayla. sonra r + enter yap iki kere. ve save + enter ile save al. accountun açılmış olacaktır ve owner olucaksın.
ilk once teskurler cevap verdığın ıcın arkadasım yanlız yıne hata verıyo
WARNING:(sphere.ini,449)'scripts/spherestatusbase.html' not found...
ERROR:(sphere.ini,449)Can't open web page input 'spherestatusbase1.htm'
Sphere Version 0.55 R4.0.2 [WIN32] by www.sphereserver.com
Compiled at Jul 25 2004 (01:59:14)

FATAL:You should understand that this is NOT final software, and as such is not necessarily
suit to run in a live enviroment, unless you know what you're doing.
Due to MANY people not understanding this, some word of warning became a necessity, hence this
message. If you agree with running this software on an experimental basis, set agree=1 in
sphere.ini and rerun the server. Thank you. :)

FATAL:Server terminated by error -3!

Daha sonra eklenen mesaj 11 dakika

Script Pack i bulamadım arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim teskkurler

Daha sonra eklenen mesaj 1 saat 49 dakika

arkadasım cok saol oldu ama oyuna gıremıyorum dedıklerını yaptım accname faln hepsi tamam cilenti acıyorum yazıyorum ismi server yok dıyo nasıl yapma lıyım bı yardımcı olursanız sevırnırım acıl yanı :(

Bu konu izmirlii tarafından düzenlendi(2006-04-23 01:49, 18 yıl önce)
arakadaşlar buraya kadar okudum fakat benim karşılaştığım problem şu ana dek eklenmemiş...

WARNING:'accounts/sphereaccu.scp' not found...
FATAL:Can't open account file 'accounts/sphereaccu.scp'
FATAL:Server terminated by error -8!

Nedir problem doktor bey? Kurtulabilicekmi??:O
Resync yapmak için r yazıp entere basıyorum, [Server is paused for Resync.] diyor, tekrar r yapıp entera basıyorum [Resync restart. Indexing 139 scripts...] diyor ve % 10 da kilitleniyor sphere. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
arkadaslar diyorsunuz IP nisi ya www.ipadresimne.com yada www.whatismyip.com dan yada monitoring IP den öğrenin diyorsunuz fakat benim monitoring IP de IPm deil IP le alakası olmayacak rakamlar yazıyor arkadaşa kurduk 2 tane monitoring IP cıktı biri üstte biri altta bu monitoring ıP zımbırtısı bilgisayardan veya modemden modeme değişiyor mu yoksa bi ayarmı yapmak gerekiyor arkadaslara IP mi sölüyorum login.cfg ye yazıp kaydediyorlar kimse giremiyor yardımcı olursanız acaip cok sevinirim :):) msn adresim [email protected] merak etmeyin doğru yazdım :P

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.