Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, Sorunumu Anlatıyorum Umarım Bir Çözüm Yolu Bulunur.. : En abaşta Sphere yi açıyorum, daha sonra gereken account add xxxx xxxx gibisinden şeyi yazıyorum enter e basıyorum ilkinde bir sorun yok enter işliyor fakat daha sonra kayıt olması için save yazıyorum bu sefer enter'e bastığımda enter işlemiyor ve yazdığım şey gitmiyor... Bu Sorunu Çözene ve İlgilenene Sonsuz Teşekkürlerimi İletiyorum Arkadaşlar.. Şimdiden Teşekkürler...
arkadaşım ayrıtını lazarsan kullandığın sphere sürümü clint versiyonu daha iyi yardımcı olabiliriz
Anlatmak istedigini anlayamadik :)
sphere_55i_Win32_full kullanıyorum

şu hatayı veriyor ve bu hataya tamam dedikten sonra altta save yazan yerde entere basıyorum işlemiyor hata sesi çıkıyor ''dın''''dın'' diye mesela...

Bu konu Bucasporluu Sican Koy tarafından düzenlendi(2008-12-28 12:56, 15 yıl önce)
tamam dedikten sora ztn bise yapamazsın yapsanda işlemes cunku o hata 2 defa acarsan verir sphereyi bi kontrol et 2 defa acmısmısın eğer gozukmuyosa alt ctrl delete bi bak orda acık gozukebilir hataya evet dersen yani server devam etmes bosuna hersey
herşeyi kontrol ettim 2 kere açma gibi bir sorunda yok
serverı actıgın su cnsol daki fatal sorunu ip ile ilgili ondan acmıo bide ama ben karsılasmadım hiç o sorunla çözümüde bilmiyom valla
arkadaşlar yardım edecek yokmu peki bi el atın lütfen... siene ilgin için tşkler arkadaşım..
bence 56b kullan derim.
56b yide kullandım onda error 9 hatasını vermiyor ama enter sorunu aynı şekil onda da var :S
Sanal klavye için Başlata gir çalıştıra girip şunu yaz
%SystemRoot%\system32\osk.exe
Sonra tamam de sanal klavye önüne çıkacaktır.
off ya bu yolla da olmadı enter işlemiyo bi türlü.... Daha önce karşılaşan yokmu bu nalet olası sorunla... :( :con
sphere.ini den account açımını free yap sonra account asd plevel 7 yap. sonrada oyundan çıkıp gir. .save yaz o charla. plevel verdikten sonra save almak gerekiyormu bilmiyorum. denemen lazm
kendime gmlik için çar alamıyorum ki oyuna girip .save yazayım account add xxxx xxxx yazıyorum enterliyorum kayıtlamak için save yazıyorum konsol'a entere basınca göndermiyo o save yazısını kalıyo öyle clientten oyuna giremiyorum sonra... cliend 2.0.3 kullanıyorum bu arada..

Herşeyi Denedim Olmuyor.. Acaba biri bana kendi kullandığı sphere ve save dosyası hariç sphere dosyalarını yollaya bilirmi lütfen msn veriyorum lütfen yardımcı olrsanız çok sevinicem : [email protected] <-- msn bu arkadaşlar..

Bu konu Bucasporluu Sican Koy tarafından düzenlendi(2008-12-28 23:40, 15 yıl önce)
account alımını free yap char açmak zorunda kalma sonra .account sicankoy plevel 7 yaz sonra işte gir dene .save yazmayı oyunda. olmazsa 56 b ye geç. sphere.ini ye Agree=1 yazarsan geçer o error-9 hatasıda.

yapamadığın yerlerde hatalarıyla birlikte yaz. hallederiz 56b ye geçmeyi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.