Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
millet ucan sea serpent yapabilcek olanınız varmı?bnde ucmasıyla iligli bi fikir var ama scriptim fazla iyi diel.uygulayamıyorum.fikir soel olujak.sea serpent ilk yaratıldıında nudgeup la 30-35 yukseklikte durucak daha sonra onune nudgeup 30-35 yuksekliinde görünmeyen floor lar eklenicek.ve sea serpent onun üstünden gecebilicek.ve o görünmeyen floor sea serpent oradan ayrıldıktan belli bi süre sonrq silinicek. bu görünmes floor oluşumu her yöne döndüünde olujak. bayaı zor bişee.ama imkansız diel. yapabilcek kadar iyi scripter varmı ? :dusun :(
hayır o floor cok hızlı bi şekilde yaratılıcak ve çok hızlı bi şekilde nıdgeup komutu o floor a verilmeli ki bu yünden de sadece bir karede oluşan tile gibi olabilir bence.çünkü tile yukseklkik<---- buradan daha hızlı bi şekilde yukseklik verilmiş olur ve görünmes floor un itemdefi yazılarb
Master
59.2997
Sunucuyu çok kasar floor olayı.
:O_o
eet kasabilir fakat hani ardından bbelirlenicek süreden sora yokolması fln da var ama bilemiorum kasma olayını.peki verdatyla yerden yuksekliini fazla tutup eklesem o zamna daha az mı kasar?
evet daha az kasar;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.