Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

0.55r Versiyonumu 0.56b Versiyonuna Nasıl Dönüştürebilirim ?
Silindi
Members
0
.dönüş yada .56bol :) yazıcaksın :P

Çok sayıda topic ve döküman var şimdi sana burda onu anlatmaya ömrümüz yetmez.Arama sağ üstte =)
Aramanın orada olduğunu biliyorum aradım fakat bulamadım. en azından bir döküman linki verirseniz sevinirim.
Master
59.2997
Hazırcılığa hiç gerek yok bence :) Allah sana kullanasın diye 2 kol, 2 el vermiş onları kullanmayı dene =)
Silindi
Master
59.2997
Aradın ve bulamadın ? Haklısın.İnşallah birisi anlatır ne diyim.
Silindi
Master
59.2997
[function 56byapalimabi]
src.sysmessage @0bb2 ya vala abi 56b updeyt yok kalmamis ben sana 10k verem idare et
src.newitem i_gold, 10000
src.bounce
Silindi
Master
59.2997
Lan talu onu bare doğru yaz ya :D

serv.newitem i_gold
new.amount 10000
new.bounce
Silindi
Master
59.2997
Sercan ne çabuk unuttun :p

new.cont <src.findlayer.21.uid>
Silindi
Master
59.2997
Ahaha :D ilahi bengal :D
Silindi
Master
59.2997
Mişel abi pardon abi ben senin gibi iyi sıkripter deilim sori abi :) adamın versiyonunu update edin ya ayıp adama :)
serv.newgold 10000
new.cont <src.findlayer.21.uid>

talunun yazdığıda doğru , den sonraki sayı amount :)
emme src.bounce deel :D

src.act.bounce yada new.bounce yada new.cont <src.findlayer.21.uid>

gider daha :D
ultima-strike'in bukadar düştüğünü bilmiyordum..
şimdi diyeceksiniz düşük olan sensin herşeyi hazır bekliyorsun vs.. vs..

ben sizin gibilerin böyle bişey yapacağını bildiğim için armayı kullandım ama ne şekilde aranacağını bilmediğim için bulamadım böyle bir başllık açtım açmaz olaydım. içinizde insaniyet namına bişey varmı. Dalga geçmede üstünüze yok Cidden US bukadar düştü yani. yazık
Kimsenin kotu bir amaci yok ... U-S hazirci insan artik cok fazla ... Bizde o yuzden artik yapmiyoruz birseyi kimse icin ... Yapicaksan kendin yapicaksin, takildigin yeri bize soracaksin ... Istedigin seyi yapabilmen icin bir suru dokuman var, sadece bir arama yapman yeterli.
bide şu mantıkla yaklaş dogann ben senin full serverini 56b ye gecirsem istediğin her scripti yazsam senin burdaki tek kârın ego tatmini olucak ama sen bunu araştırsan 56 b deki yenilikleri ögrensen scriptlerin yerlerini ezberlesen dahamı kötü olur? veya kafana koydugun script için çabalasan sadece sphere'de degil algoritman gelişirse her türlü programlama dilinde kolaylık sağlıyacagını biliyormusun?

Ayriyetten ben u-s'un bir helpdesk oldugunu bilmiyordum biz 2 senedir buralardayız ve gayet hoş anılar yaşadık belki u-s olmasaydı bende bunları ogrenemiyecekdim
U-S olmasa bende asla öğrenemezdim, bizim gibi birçok kişiye bunları öğreten U-S'dir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.