Silindi
Bu doğann denen arkadaş neye kızmış ben anlayamadım ? Napacaktık biz mi geçirecektik serverini ? İyi ya bende isterim o zaman.

Akillis abi gözünü seveyim şu benim lw packinede bi el atın ya.Hatta ne Akillisi dur ben bi koşu Furio'ya gideyim :kork
Furio birsey yapsaydi ztn suan RunUO emulatorunu gecmistik :D
Bana öğreten u-s, U-S'i öğreten 1. royal, 2. Sercoo :D
Benim versiyonumu yükseltin demedim sadece dökümanın linkini istedim dimi ?
Silindi
Members
0
Elin kolun yok mu canım senin ? Bak kocaman Döümanlar yazıyo ss alayım koyayım mı ? Körmüsünüz kasti mi yapıyorsunuz ?

Neden zamanında wiki tarzı bir oluşum istediğimizin en büyük kanıtı Doğanndır Lucretius :D
Silindi
Members
0
@Ragnar

Ragnar:
Bana öğreten u-s, U-S'i öğreten 1. royal, 2. Sercoo

Kanki beni unutma darılıyom :tersxP

Sercan senin lw pack'i kimse düzeltemez :D Yo bro'lar script'i 5 kere değişmişiniz ama hepsi çalışıyo :D
Tamam arkadaşlar topic'i açtık hata yaptık aramayı kullanmadım(sizin gözünüzde) suçluyum. Dökümanlar yazıyor görmedim. tamam kapatalım konunyu özür dilerim hepinizden tek tek..
Silindi
Expert
2
Şaka gibisiniz ya.
Dökümnanları görmeyipde Forumları görenin vay gözünü öpeyim.
Benimkini opsene :asik2xP
Silindi
Members
2
Emir abi korkutuyorsun beni :kork
Akillis : Kimsenin kotu bir amaci yok ... U-S hazirci insan artik cok fazla ... Bizde o yuzden artik yapmiyoruz birseyi kimse icin ... Yapicaksan kendin yapicaksin, takildigin yeri bize soracaksin ... Istedigin seyi yapabilmen icin bir suru dokuman var, sadece bir arama yapman yeterli.

Gelen Geçen Abi bana şu script lazım ? lazımsa lazım git yap gel.

eğer birşey öğrenmek istiyorsan bize sorabilirsin
bir konuda takıldıysan bize sorabilirsin bizim bu sitede yardım etmediğimiz zaman yok her topicdede görebilirsin bunu
ama bize gelipte hazırcı olamazsın.
ahah:D cidden adan masum bi soruda bulunmus bak orda dökümanlar die bi dosya war ordan bul ama benim sphere kabul etmedı 55r ye gecmeyı 55i suan benimki once 55r yapcam sorada 56 b ye geccem ama d a yazıyorum kabul etmıo bakalım direk 55r yi indirerek deniyim sansımı
dogannn : ultima-strike'in bukadar düştüğünü bilmiyordum..
şimdi diyeceksiniz düşük olan sensin herşeyi hazır bekliyorsun vs.. vs..

ben sizin gibilerin böyle bişey yapacağını bildiğim için armayı kullandım ama ne şekilde aranacağını bilmediğim için bulamadım böyle bir başllık açtım açmaz olaydım. içinizde insaniyet namına bişey varmı. Dalga geçmede üstünüze yok Cidden US bukadar düştü yani. yazık

Bunu yazarak iyice battıgının farkındasın degil mi? Ben şahsen hiç arama yaptıgını bile sanmıyorum çünkü kolay bulunuyormu bulunmuyor mu bir deneyim dedim gayette güzel bir şekilde bulunuyor. Hiç arama yapmayıp direk dökümanlar kısmından da bulabilirdin. Herneyse bu kadar düştügünü söyledigin US enayi degil ki başkasının işini yapsın. Herneyse benden bu kadar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.