Selam Arkadaşlar Hosting İle Server Açacağım ama Terretürddeyim 256 Mb Memory 10Gb hardisk Aylık 100 Gb Trafik Bu Özelliklerde Host'a En Fazla Kaç Player Girebilir. Birde Serverı Host'a geçirdiğimizde Teot Fln Açma Gibi Şeyler Olabilirmi Lütfen Bilgilendirirmisiniz.??
Sphere Version Nedir.!

Vps'nin baglanti hizi nedir.!

Vps'nin net hızını upload ettinmi ?
Sphere Versiyon 55r4.02 Açık Ve Net Bir Cevap Verebilirmisiniz.
56 B Kullan Daha Saglikli. :)
Böyle bir makina ile en fazla 40-50 veya daha az rahat kaldırırsınız.Tabi bu sphere'in performansına göre olur.Ayrıca bağlantı hızınızında yüksek olması gerekmektedir.

Not :56B sphere kullanırsan ''teot'' açamazlar.
@Some_one

Katiliyorum.
Sunucu açmaya kalkışıyorsanız bazı şeyleride göze almalısınız , bana özel mesaj atarsanız size uygun fiyatlarda VPS/DEDİCATED hosting adresi verebilirim.. :asik2
Şimdi bağlantı hızının en azından 10mbit olması gerekmektedir.
berkanu : Şimdi bağlantı hızının en azından 10mbit olması gerekmektedir.

10Mbit? Ver adama aylık 560 lira sadece hat için bağlar. Gelipte kimse 10Mbit hat bağlamaz.
Narsia :

10Mbit? Ver adama aylık 560 lira sadece hat için bağlar. Gelipte kimse 10Mbit hat bağlamaz.

yanlış düşünüyorsun Vps Hostlara zaten 100 Mbit paylaşımlı hat zaten veriyorlar min 10 Mbit , max 30 Mbit ayar yapımıyla genelde ayarlanıyor 10 Mbit derken bunu kasdetmiş arkadaş. Yoksa hiç kimse paylaşımsız sec 10 Mbit bağlantıyı bir Vps özel olarak bağlamaz siz parasını versenizde.

Dedicated larda bile 3 Mbit sec yeterli bir uo için 10 Mbit Paylaşımsız sunucu gereğinden fazla ki 560 Lira dediğinizde çok abartı bilmem nere ile iş yapıyorsunuz ama 1. elden datacenterlardan alıyor iseniz 8 Gb ram q6600 işlemcili makına 10 Mbit bağlantıyı 240 Lira getirtiyordum. Tabi müşteriye bu kadar fiyata vermezler. ama 560 Lirada istemezler.

+

En üstteki arkadaşada cevap verirsek 10 GB hdd ile uzun süre idare edebilir ama 256 Mb ram olan bir makinanın işlemcisini çok merak ediyorum hesaplama olarak belki 30 geçiyor görünebilir fakat ilerde sistemlerini oturduğunda heleki mysql kurarsan 256 direk yicektir =)
Leqendary :
Narsia :

yanlış düşünüyorsun Vps Hostlara zaten 100 Mbit paylaşımlı hat zaten veriyorlar min 10 Mbit , max 30 Mbit ayar yapımıyla genelde ayarlanıyor 10 Mbit derken bunu kasdetmiş arkadaş. Yoksa hiç kimse paylaşımsız sec 10 Mbit bağlantıyı bir Vps özel olarak bağlamaz siz parasını versenizde.

Dedicated larda bile 3 Mbit sec yeterli bir uo için 10 Mbit Paylaşımsız sunucu gereğinden fazla ki 560 Lira dediğinizde çok abartı bilmem nere ile iş yapıyorsunuz ama 1. elden datacenterlardan alıyor iseniz 8 Gb ram q6600 işlemcili makına 10 Mbit bağlantıyı 240 Lira getirtiyordum. Tabi müşteriye bu kadar fiyata vermezler. ama 560 Lirada istemezler.

+

En üstteki arkadaşada cevap verirsek 10 GB hdd ile uzun süre idare edebilir ama 256 Mb ram olan bir makinanın işlemcisini çok merak ediyorum hesaplama olarak belki 30 geçiyor görünebilir fakat ilerde sistemlerini oturduğunda heleki mysql kurarsan 256 direk yicektir =)

ben sadece bağlantıyı söyledim hdd ve ram'i söylemedim ondan yanlış anlamışsınız yoksa sadece 10mbit değil
ben sana cevap vermedim zaten senin söylediğinde bi yanlışlık yok Vps ise zaten 10 Mbit paylaşımlı hat verirler en az ki Oyun sunucuları için Vps pek performans olarak görmüyorum VDS almanız daha çok verim almanızı sağlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.